← НАЗАД НА БОЗА
Каде грешат жените во сексот?

Каде грешат жените во сексот?

Мажот не е вибратор кој може да го вклучите кога ќе посакате. Сметате дека тој е “секогаш спремен” за секс Ова може и да е точно за тинејџерите, но...

Секс и Односи | Нема коментари

Забрана за Жизел во Бразил?

Забрана за Жизел во Бразил?

Атрактивната манекенка Жизел неодамна  снимаше реклама за еден бренд на долна облека. Таа го користи својот шарм и сексипил за да му ги соопшти лошите...

ШоуБиз | Нема коментари

Том Круз на адреналински тренинг

Том Круз на адреналински тренинг

Том Круз се пронајде себе си. Деновиве актерот ужива во брзото возење на стари автомобили. Тоа го прави за потребите на новиот филм “One Shot”, кој треба да...

Музика и филм | Еден коментар

Карате мајмун црн појас:)

Карате мајмун црн појас:)

...

Интересно | Нема коментари

Џеј Ло и Енрике “уста на уста”!

Џеј Ло и Енрике “уста на уста”!

Латино заводницата и латино заводникот во тандем! Тие го снимија секси дуетот “Уста на уста”, а сега веќе го спремаат и видео записот за истиот. Оваа...

Музика и филм | Нема коментари

Сакате шминка како на Адел? Погледнете како да го изведете тоа:)

Сакате шминка како на Адел? Погледнете како да го изведете тоа:)

Освен тоа што Адел има прекрасен глас, таа секогаш има и прекрасна шминка. Доколку сакате да изгледате како неа, погледнете како треба постапно да се...

Убавина | Нема коментари

Сталоне и Бугарските платеници

Сталоне и Бугарските платеници

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне пристигна во Бугарија каде ќе започне да го снима својот најнов филм “Платеници 2”. Но, не е Сталоне...

Музика и филм | Нема коментари

Овој пат со сигурност Кејт Мос може да и пружи рака на Ким Катрал:)

Овој пат со сигурност Кејт Мос може да и пружи рака на Ким Катрал:)

Најпосле годините ја прегазија. Ова што може да го погледнете е целулитот на секси Саманта, хероината од “Сексот и градот”. Ким Катрал беше на плажа, а...

ШоуБиз | Нема коментари

Црномурестиот секс симбол на Холивуд

Црномурестиот секс симбол на Холивуд

Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно зошто Хали Бери од година во година станува се поубава и го држи епитетот секс симбол на...

ШоуБиз | Нема коментари

Актерски лек за депресија… на Кристен и помогна:)

Актерски лек за депресија… на Кристен и помогна:)

Депресија... кој ли само не пати од неа во оваа стресна денешница? Кирстен Данст, актерката која веќе со години се бори со депресија, успеа да ја преброди...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk