← НАЗАД НА БОЗА
Е ова е прав фан:)

Е ова е прав фан:)

...

Интересно | Нема коментари

Како летуваат супермоделите?

Како летуваат супермоделите?

Многу манекенки и светски познати супермодели одеднаш станаа грижливи мајки. Со брзината на светлината се вратија во топ форма и повеќе излегувањата до...

ШоуБиз | Нема коментари

И Индија има “талент”:)

И Индија има “талент”:)

...

Таленти | Нема коментари

Се што сакате да знаете за онаа работа:)

Се што сакате да знаете за онаа работа:)

Каков е вашиот сексуален живот? Практикувате ли игри под чаршавот често или тоа се ретки прилики? Си го знаете ли годишниот просек? Која поза им  е...

Секс и Односи | Нема коментари

Гумени црнчиња паѓаат во транс:)

Гумени црнчиња паѓаат во транс:)

...

Интересно | Нема коментари

Романтични нокти

Романтични нокти

Доколку сакате вашите нокти да бидат шарени, исцртани со најразлични дезени, ова е интересен предлог за вас. Потребно е само да имате неколку лакови...

Убавина | Нема коментари

Кејт Мос во издание : “Пократко не можам”:)

Кејт Мос во издание : “Пократко не можам”:)

Кејт Мос во последно време излегува во екстремно кратки здолништа кои го откриваат нејзиниот задник и наталожен целулит. Манекенката си шета...

ШоуБиз | Нема коментари

Хит се чевлите на моден подиум сезонава

Хит се чевлите на моден подиум сезонава

Какви се тенденциите за чевли оваа сезона?  Змиска кожа, лак, превртена кожа, платформи, танки и дебели подпетици, со врвци и ременчиња, крзно, чрно бели,...

Мода | Нема коментари

Секој би посакал сопруг како Орландо Блум!

Секој би посакал сопруг како Орландо Блум!

Миранда Кер и Орландо Блум максимално уживаат во убавините на Париз. Со славниот пар е и нивниот син Флин, со кој тие го поминуваат секој слободен момент....

ШоуБиз | Нема коментари

Нов филм со Сандра Булок и Том Хенкс – погледнете!

Нов филм со Сандра Булок и Том Хенкс – погледнете!

Срцекршачки! Кога би морале со еден збор да го опишеме новото остварување на Сандра Булок и Том Хенкс под наслов „Extremely Loud & Incredibly Close“, тоа би бил баш...

Музика и филм | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk