← НАЗАД НА БОЗА
Што зборуваат за вас сексуалните фантазии?

Што зборуваат за вас сексуалните фантазии?

Мечтаете за секс со непозната особа, за секс во кој ќе бидете потчинети, за секс во кој некој ќе ве гледа од страна... сите овие мечти зборуваат нешто за...

Секс и Односи | Нема коментари

Кети не гледај! Расел бакнува старки од возбуда:)

Кети не гледај! Расел бакнува старки од возбуда:)

Сопругот на пејачката Кети Пери ја почести со бакнеж госпоѓата која му ја додели наградата во Лос Анџелес. Расел Бренд, инаку е добитник на признанието...

ШоуБиз | Нема коментари

Погледнете каков е трендот кај машките фризури сезонава

Погледнете каков е трендот кај машките фризури сезонава

Погледнете кои се најдобрите машки фенси фризури според новите тенденции за сезонава: Со страничен пат Страничниот пат во косата е неоспорно на прво...

man fashion | Нема коментари

Идеја за шминка во есенски бои – фото лекција

Идеја за шминка во есенски бои – фото лекција

Денес Ви претставуваме идеја за шминка во есенски нијанси. Како да ја направите? Од средината на горниот капак до крај нанесете сиво зелена нијанса...

Убавина | Нема коментари

Ева Лонгорија сака да стане режисер, така ќе имала контрола над се…

Ева Лонгорија сака да стане режисер, така ќе имала контрола над се…

Ева Лонгорија откри дека е цврсто решена еден ден да се потпише како режисер на некој долгометражен филм. Очајната домаќинка веќе има запливано во...

Музика и филм | Нема коментари

Голем концерт на Мадона за време на Олимпијадата во Лондон

Голем концерт на Мадона за време на Олимпијадата во Лондон

Мадона ќе одржи голем концерт во Лондон следната година, и тоа за време на Олимписките игри. Со цел да се врати на музичката сцена, Мадона одлучила тоа...

Музика и филм | Нема коментари

Дафи го откачи дечкото, епа кога нема време за неа…

Дафи го откачи дечкото, епа кога нема време за неа…

Пејачката Дафи повторно раскинала со дечкото. Се работи за рагби играчот Мајк Филипс кој некое време беше на Нов Зеланд поради светското првенство, па...

ШоуБиз | Нема коментари

Новата колекција чевли на Diesel за оваа сезона

Новата колекција чевли на Diesel за оваа сезона

Новите модели на Diesel се разнообразни и во најголем дел се стилски обединети така да наликуваат на својот род – „тексас за стапала“:) Меѓу женските...

Мода | Нема коментари

Фановите ја урнаа сцената за настапот на “Металика” во Индија

Фановите ја урнаа сцената за настапот на “Металика” во Индија

Обожавателите на американската метал група „Металика“ побеснеле кога во петокот се откажал концертот што требало да се одржи во индискиот град...

Музика и филм | Нема коментари

Што зборуваат ноктите за вашето здравје?

Што зборуваат ноктите за вашето здравје?

Многу често не им обрнуваме внимание на ноктите, особено на промените кои се случуваат на нив, но треба да знаете дека тие се барометар на нашето здравје....

Убавина | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk