← НАЗАД НА БОЗА
Ова сигурно е мачор:)

Ова сигурно е мачор:)

...

Интересно | Нема коментари

Куракао (Curaçao) – недопрената природа

Куракао (Curaçao) – недопрената природа

Куракао ќе ве привлече пред се со својата богата историја, чудесната архитектура и неодоливиот шарм препознатлив за прекрасните Кариби. Во Куракао ќе...

Патувај | Нема коментари

Фронтменот на Kiss се ожени по 28 години врска! Арно му текнало:)

Фронтменот на Kiss се ожени по 28 години врска! Арно му текнало:)

Џин Симонс смета дека е крајно време да порасне. Иако со години се противеше да се ожени, 28-годишната врска реши конечно да ја претвори во брак и ја однесе...

ШоуБиз | Нема коментари

Тешко на Кејт Мидлтон! За се треба да си праша:)

Тешко на Кејт Мидлтон! За се треба да си праша:)

Војводката од Кембриџ, Кејт Мидлтон откри кој е главен во бракот со Вилијам, а ние можеме само да претпоставуваме – да бидеш дел од кралското семејство...

ШоуБиз | Нема коментари

Роси и Индиа секси балерини

Роси и Индиа секси балерини

[gallery...

Голо | Нема коментари

Ријана – камелеон за фризури:) Пак нешто ново?

Ријана – камелеон за фризури:) Пак нешто ново?

Смени доста фризури и бои на коса за повторно да се врати на она по што стана препознатлива на почетокот од својата кариера. Сепак, не изгледа баш исто...

ШоуБиз | Нема коментари

Нова колекција на Диор за пролет 2012

Нова колекција на Диор за пролет 2012

Претставена е новата колекција на Диор за пролет 2012. Парчињата облека од колекцијата за престојната пролетна линија се едноставни и направени од...

Мода | Нема коментари

Пиперка – суперзеленчук кој го зачувува здравјето и буди страст

Пиперка – суперзеленчук кој го зачувува здравјето и буди страст

Вашата кујна може да биде местото од каде ќе ги земате сите природни лекови. Пиперката е еден од нив. Сега кога е сеозна на пиперки не е лошо да прочитате...

Мојата кујна | Нема коментари

Ексклузивно: Видео за песната на Гага и Тони Бенет!

Ексклузивно: Видео за песната на Гага и Тони Бенет!

Гага навистина треба да подразмисли да сними џез албум или да стане дел од некој мјузикл на Бродвеј. Нејзините вокални способности се така соодветни за...

Музика и филм | Нема коментари

Расел Бренд не смее да стапне во Канада!

Расел Бренд не смее да стапне во Канада!

Расел Бренд им откри на своите Твитер обожаватели дека му е забранет влезот во Канада каде требало да настапи. Ова е втор пат Расел да има проблеми од...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk