← НАЗАД НА БОЗА
Мало ама техничарче:)

Мало ама техничарче:)

...

Интересно | Нема коментари

Aстон Мартин DB9

Aстон Мартин DB9

Астон Мартин DB9 е спортска кола која била претставена од Астон Мартин во 2004. Овој модел е првиот автомобил кој бил произведен во фабриката на Астон...

Керозин | Нема коментари

Зошто Хју Џекмен прифаќа улоги? Па, да може да пцуе:)

Зошто Хју Џекмен прифаќа улоги? Па, да може да пцуе:)

Актерот ја прифатил улогата во филмот „X-Men: First Class“ од причина што во некои сцени му било дозволено да пцуе. Австралијанецот  откри пред медиумите дека...

ШоуБиз | Нема коментари

Само ако ти се качи горе крокодилчето….:)

Само ако ти се качи горе крокодилчето….:)

...

Интересно | Нема коментари

Сепак не е крај за “Доктор Хаус”

Сепак не е крај за “Доктор Хаус”

Новата, осма сезона на планетарно популарната серија „Доктор Хаус“ наскоро ќе започне да се прикажува на американската телевизија „Фокс“. Првата...

Музика и филм | Нема коментари

Топ 10 најромантични локации за венчавки – прв дел

Топ 10 најромантични локации за венчавки – прв дел

Ви ги претставуваме 10-те најромантични локации за вашата венчавка, кои вашиот најубав ден ќе го претворат во незаборавна бајка. Гранд Хотел во Фиренца,...

Мојата венчавка | Нема коментари

Елизабет Харли ќе скока во тавче!

Елизабет Харли ќе скока во тавче!

Австралискиот крикет играч Шејн Варн ја запросил актерката Елизабет Харли и таа му кажала „Да“. Шејн конечно собрал храброст и на Лиз ѝ го поставил...

ШоуБиз | Нема коментари

Декоративни ѕидни панели

Декоративни ѕидни панели

Ѕидните панели се одличен начин да се подобри изгледот ентериерот, но и да се скријат некои негови недостатоци, како нерамните ѕидови. Со нив може и да се...

Мојот дом | Нема коментари

Бејбе треба да имаш осет за филинг:))

Бејбе треба да имаш осет за филинг:))

...

Интересно | Нема коментари

Бритни несредена шета по Загреб!

Бритни несредена шета по Загреб!

Вчера, рано на утро, Бритни Спирс пристигна во Загреб заедно со синовите и со татко ѝ Џејми. Пејачката пристигна од Будимпешта каде последно имаше...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk