← НАЗАД НА БОЗА
Буквално машка комедијантска гимнастичарка:)

Буквално машка комедијантска гимнастичарка:)

...

Интересно | Нема коментари

Модриот патлиџан го намалува лошиот холестерол

Модриот патлиџан го намалува лошиот холестерол

Новата студија направена во Канада, би можела да спаси милиони човечки животи, бидејќи ситражувањето покажало дека консумирањето на одредени видови на...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Дрога, алкохол, секс… Кортни Лав ќе раскаже шокантни приказни

Дрога, алкохол, секс… Кортни Лав ќе раскаже шокантни приказни

Наредната есен, Кортни Лав (47) ќе се најде во мемоарите кои веќе започна да ги пишува. Тешкиот живот на рок ѕвездата и актерка позната по бендот „Hole“ и...

ШоуБиз | Нема коментари

Накитот од титаниум се повеќе во тренд

Накитот од титаниум се повеќе во тренд

Неколку италијански златари изјавија дека во своите креации се повеќе користат титаниум, кој во земјината кора е многу обилен. Тие наведуваат дека овој...

Мода | Нема коментари

Мајкл Даглас на диета со хот дог:)))

Мајкл Даглас на диета со хот дог:)))

Овој актер, моментално е гостин на еден голф турнир во Шкотска. Мајкл (67) вели дека многу јаде бидејќи поради болеста доста ослабел. Сопругата му била...

ШоуБиз | Нема коментари

Дали постои сигурен начин да ги исчистите мозолчињата?

Дали постои сигурен начин да ги исчистите мозолчињата?

Ова е едноставен начин како да се ослободите од мозолчињата на вашето лице. Не се препорачува да се прави често, ниту пак на оние кои имаат чувствителна...

Убавина | Нема коментари

Билки до експлозивен секс

Билки до експлозивен секс

Јачмен Го подобрува снабдувањето со крв на карлицата и препоните и ги чисти гениталните канали. Подготовка: сварете чај од 10 грама јачмен слама во еден...

Секс и Односи | Нема коментари

Озборнови со нова снаа! Ај аирлија:)

Озборнови со нова снаа! Ај аирлија:)

Џек Озборн најверојатно ја пронајде вистинската жена, па реши да скокне во тавче. 25-годишниот син на Ози Озборн се сврши со амбициозната и надежна...

ШоуБиз | Нема коментари

Куче и маче во чуден некој однос:)))

Куче и маче во чуден некој однос:)))

...

Интересно | Нема коментари

Porsche 911 GT3 R Hybrid

Porsche 911 GT3 R Hybrid

Porsche 911 GT3 e верзија на спорстката кола Porsche 911 наменета за високи перформанси. Овој автомобил, кој започнал да се произведува во 1999, има 3,6 литарски мотор со...

Керозин | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk