← НАЗАД НА БОЗА
Мајк Маерс на 48 години за прв пат е татко! Ама чекал:)

Мајк Маерс на 48 години за прв пат е татко! Ама чекал:)

Мајк Маерс може и официјално да си ја додаде титулата – татко во своето резиме. Ѕвездата од Шрек филмовите и неговата жена Кели Тисдејл го добија првото...

ШоуБиз | Нема коментари

Лариса ги покажа своите секси облини

Лариса ги покажа своите секси облини

[gallery...

Голо | Нема коментари

Болни, но смешни видеа

Болни, но смешни видеа

...

Интересно | Нема коментари

Фудбалер на Арсенал стана татко на 19 години!

Фудбалер на Арсенал стана татко на 19 години!

Џек Вилшир и три години постарата девојка станаа родители. Синот им се роди во Лондон и се вика Арчи. -        Ова е најсреќниот ден во мојот живот –...

ШоуБиз | Нема коментари

Како синот на Брена краде чанти по плажа?:)

Како синот на Брена краде чанти по плажа?:)

Џеј Рамадановски и Лепа Брена се познаваат доста долго, а сега заедно снимија и спот. Пејачот во времето го учел синот на Брена како да краде чанти од...

ШоуБиз | Нема коментари

Том Круз ме уништи!

Том Круз ме уништи!

Иако во последно време за Том Круз може да прочитате буквално сè, режисерот на филмот „Mission Impossible – Ghost Protocol“, Бред Бирд го испофали, а на прв поглед не...

Музика и филм | Нема коментари

Децата не се раѓаат како манипулатори!

Децата не се раѓаат како манипулатори!

Научете да ги слушате децата Од најраната возраст важно е да ја поттикнете детската самодоверба и јасно да му дадете до знаење дека некој го слуша и...

Моето семејство | Нема коментари

Направете вкусен компот од дуња!

Направете вкусен компот од дуња!

Сега е идеално време за овој вкусен рецепт! Дуњата е овошје кое е богато со многу витамини. Обезбедете го внесувањето на овие витамини и во текот на...

Мојата кујна | Нема коментари

И Енрике со видео за новиот сингл “I like how It Feels”!

И Енрике со видео за новиот сингл “I like how It Feels”!

Погледнете го одличното видео на Енрике Иглесиас за водечкиот сингл „I Like How It Feels“ на новиот албум кој е предвиден да излезе на 15-ти Ноември, оваа есен....

Музика и филм | Нема коментари

Смоларски Водопади – Изворот на животот

Смоларски Водопади – Изворот на животот

Се наоѓа над селото Смоларе на надморска височина од 630 метри, сместен длабоко во планината Беласица од кај што извира реката Ломница сокриена меѓу...

Патувај | Еден коментар

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk