← НАЗАД НА БОЗА
Кауч за удобност на дневната соба

Кауч за удобност на дневната соба

Внимателно одбраниот мебел за седење е клучот за создавање дневна соба во која ќе се чувствуваме удобно и опуштено. Начинот на кој парчето мебел е...

Мојот дом | Нема коментари

Бидете секси и софистицирани со новите торби и чевли на Guess

Бидете секси и софистицирани со новите торби и чевли на Guess

Новата колекција е идеална за секси и софистицирана девојка, GUESS девојка е икона на современиот стил дива од педесеттите години. Торбите и чевлите јасно...

Мода | Нема коментари

Жени решен е најголемиот проблем! Ласер кој одстранува 70% од целулитот:)

Жени решен е најголемиот проблем! Ласер кој одстранува 70% од целулитот:)

Некои експерти предвидуваат дека  "Celulaz" го променува начинот на борба против целулитот, додека други се попретпазливи, и тврдат дека третманот од 3.500...

Убавина | Нема коментари

Дечкото на Анистон – тежок наркоман?

Дечкото на Анистон – тежок наркоман?

Овие информации во јавност ги пушти еден пријател на Џастин Тероукс. Пријателот-  Кит Мидлбрук, инаку тврди дека за актерот никогаш, ни случајно не би...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk