man fashion

„Екстра“ колекција за мажи од „Dsquared2“ Проверете!!!

Ви ја претставуваме пред есенската колекција на врвниот бренд за 2012/13 година. Што се однесува до мене, ова е една од најкомплетните колекции и најдобрата до сега. Погледнете го само изборот на машки чевли, чанти и капи и како тие се идеално искомбинирани со фенси џинсот и ултра модерните јакни. Од глава до пети – убаво среден маж (без феминизирани елементи). Вака облечени мажи сакаме да гледаме по нашите улици…

Напиши коментар