← НАЗАД НА БОЗА
Порше во мокар цемент… ова само талент го може:)))

Порше во мокар цемент… ова само талент го може:)))

...

Интересно | Нема коментари

Жаклин мокра до гола кожа

Жаклин мокра до гола кожа

...

Голо | Нема коментари

Кој е новиот Робокап?

Кој е новиот Робокап?

Актерот Џоел Кинеман е првиот избор за улогата на популарниот робот-полицаец во римејкот на филмот „Робокап“ од 1987 година, кој моментално е во...

Музика и филм | Нема коментари

Шпанска пита

Шпанска пита

Брзо лесно и вкусно!!! ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 4 јајца 1 шолја масло за јадење 50 грама кисели краставички 200  грама шунка 200 грама кашкавал 1 кесичка...

Мојата кујна | Нема коментари

Бидете „рамо до рамо“ со најмилите… бидете дел од нивниот чудесен свет

Бидете „рамо до рамо“ со најмилите… бидете дел од нивниот чудесен свет

Детската доверба не е пишано правило, кое се стекнува со самиот факт...дека сте родители! Таа се гради, се стекнува и се развива со текот на времето. До...

Моето семејство | Нема коментари

Состанок… од женска и машка перспектива…

Состанок… од женска и машка перспектива…

Мажи Vs. Жени... Вечната и единствена тема која никогаш не може да заврши со компромис, дебатата која резултира со различни аргументи, бранење на своите...

Секс и Односи | Нема коментари

Келвин Клајн за пролет-лето! Ќе запливаме во индиго сина боја

Келвин Клајн за пролет-лето! Ќе запливаме во индиго сина боја

Сината боја е една од најголемите победници на следната сезона, пролет-лето. За оваа боја се одлучи и големиот бренд Келвин Клајн, поточно за индиго...

man fashion | Нема коментари

Накитот на доделувањето на Оскарите

Накитот на доделувањето на Оскарите

И оваа година убавите актерки го поминаа црвениот тепих во раскошни тоалети, и неизбежните луксузни парчиња накит. Погледнете кој каков накит...

Мода | Нема коментари

Како Мерил Стрип го прослави Оскарот? :)

Како Мерил Стрип го прослави Оскарот? :)

Како што сите знаете, „Железната дама“ Мерил Стрип по трет пат се закити со најпрестижното филмско признание – Оскар и тоа за главната улога во филмот...

ШоуБиз | Нема коментари

Дознајте кои се најскапите острови на светот ?!?

Дознајте кои се најскапите острови на светот ?!?

Најскапите острови на светот се островите Li Galli, во близина на областа Амалфи во Италија и истите вредат 268 милиони долари. Прв сопственик на островот бил...

Патувај | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk