← НАЗАД НА БОЗА
Каков глас… а кој би рекол:)

Каков глас… а кој би рекол:)

...

Таленти | Нема коментари

Chrhartt  – летна колекција панталони

Chrhartt – летна колекција панталони

Во летните топли денови едноставно човек мора да има неколку кратки летни модели панталони, кои можат да бидат елегантни и спортски во зависност од...

man fashion | Нема коментари

Пораснаа Снежана и маќеата :)

Пораснаа Снежана и маќеата :)

Charlize Theron и Kristen Steward - главните ѕвезди од филмот „Снежана и ловецот“, повторно ги здружија силите, но овој пат за фотосесијата за изданието месец...

ШоуБиз | Нема коментари

Секси актерките по бикини во кражба!

Секси актерките по бикини во кражба!

Бидејќи им требаат пари, овие девојки се одлучиле на еден неверојатен потег – да влезат во ресторан и да го ограбат додека на себе носат само костими за...

Музика и филм | Нема коментари

И Pamela Anderson не е тоа што беше :)

И Pamela Anderson не е тоа што беше :)

Сите знаеме дека огромните силиконски гради ја направија оваа плавуша позната ширум целиот свет. Иако е навистина во години, таа никако не се откажува...

ШоуБиз | Нема коментари

Зошто Kidman мочаше врз Zac Efron? :)

Зошто Kidman мочаше врз Zac Efron? :)

Најчудната сцена која е прикажана на овогодинешниот Кански фестивал е сцената од филмот „Paperboy“, во која се гледа како Оскаровката Nicole Kidman моча врз...

Музика и филм | Нема коментари

Бидете романтични со Intimissimi

Бидете романтични со Intimissimi

Пристигна новата колекција од Италијанската модна куќа INTIMISSIMI. Овие модели, како да се инспирирани од прекрасните летни Сицилијански градини, а се...

Мода | Нема коментари

Вратете го сјајот на косата на ефтин начин

Вратете го сјајот на косата на ефтин начин

Ви препорачуваме некои необични состојки од вашата кујна, кои ќе ви помогнат да си го вратите сјајoт и мекоста на вашата коса. Прочитајте со што се можете...

Убавина | Нема коментари

Victoria Beckam признава дека изгледа жално!

Victoria Beckam признава дека изгледа жално!

Иако многу често е на удар на медиумската критика бидејќи во јавност никогаш не се смее, Victoria Beckham тврди дека е среќна, дека е далеку од несреќен...

ШоуБиз | Нема коментари

Ако минимализмот е вашиот избор…

Ако минимализмот е вашиот избор…

Секој од нас сонува за ултра модерен дом. Убаво уредена кујна, трепезарија, спална соба, дневна... Доколку минимализмот е вашиот избор, тогаш погледнете...

Мојот дом | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk