Архива

јуни 2012

Пребарување

Таа е една од најгламурозните дами на денешницата. 31 годишната убавица, Ким Кардашиан се реши без шминка да излезе од одма и тоа да застане пред Кание Вест. Двајцата се видени како во седум часот наутро одат заедно на вежбање, што е добар знак дека се мотивираат еден со друг.…

Малините имаат голема количина на елагинска киселина, која е одлична за превенција од рак. Ги инхибира станиците на ракот…