← НАЗАД НА БОЗА
H&M, Mango, Pull & Bear, Zara … и нивните слатки мини фустанчиња !!!

H&M, Mango, Pull & Bear, Zara … и нивните слатки мини фустанчиња !!!

Летото е совршено годишно време да ги истакнете Вашите нозе... Во обидот да го постигнете прекрасниот бронзен тен и после него, Вашите омилени брендови...

Мода | Нема коментари

Спиење на нога:)))

Спиење на нога:)))

...

Интересно | Нема коментари

Лето – вистинско време да ја регулирате тежината !!!

Лето – вистинско време да ја регулирате тежината !!!

Кога ќе слушнете „ лето “ сигурно помислувате на плажа, капење, сончање, одмор, со еден збор – уживање !!! Во суштина, Летото треба да Ве потсети и на свеж...

Убавина | Нема коментари

Rka Andronikos Resort, Миконос – градација од едноставност до совршенство !!!

Rka Andronikos Resort, Миконос – градација од едноставност до совршенство !!!

Andronikos e хотелот полн со воздишки и свежина... Во овој совршен ресорт и високите температури се безначајни, со оглед дека сé околу Вас се стреми кон ледено...

Патувај | Нема коментари

Од мала црна, до фатална плавуша

Од мала црна, до фатална плавуша

Кој би рекол?! Ова мало слатко девојченце на фотографијата е сексипилната Шакира. Освен со глас, таа може да се пофали и со неверојатен танц, движење на...

ШоуБиз | Нема коментари

Кофеинот ја уништува, а мајонезот ја негува косата

Кофеинот ја уништува, а мајонезот ја негува косата

За убава и здрава коса потребни се квалитетна исхрана, квалитетни препарати за нега, живот без стрес... Научниците направиле едно истражување со кое...

Убавина | Нема коментари

И конечно: Ким и Бијонсе станаа најдобри другарки

И конечно: Ким и Бијонсе станаа најдобри другарки

Двете комплетно различни ѕвезди, Ким Кардашиан и Бијонсе станаа најдобри другарки. Иако се ширеа гласини дека Бијонсе не ја прифаќа Ким во своја близина...

ШоуБиз | Нема коментари

Екстремно секси костими за капење

Екстремно секси костими за капење

Доаѓаат летните одмори, а песочните плажи веќе нé повикуваат, море, бранови, сонце... спремни ли сте за плажа? Доколку сеуште го немате купено костимот...

Мода | Нема коментари

Да се смеам или да плачам?:))))

Да се смеам или да плачам?:))))

...

Таленти | Нема коментари

Заради оргазамот одиме поинаку?

Заради оргазамот одиме поинаку?

Белгиските научници откриле дека жените кои редовно доживуваат оргазам  при сексот одат поинаку. Во оваа студија учествувале многу жени поделени во...

Секс и Односи | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk