← НАЗАД НА БОЗА
Фотографии кои се направени во прав момент :)))

Фотографии кои се направени во прав момент :)))

Ова се неколку фотографии кои едноставно се направени во вистинксото време. Некои случајно, некои намерно, но сите тие ќе ве насмеат сигурно. Погледнете...

Машка работа | Нема коментари

Вака најдобро може да му помогнете на пијаница кој сака да вози:))))

Вака најдобро може да му помогнете на пијаница кој сака да вози:))))

...

Интересно | Нема коментари

Ресилвиа Монс највисоката планина во Сончевиот систем

Ресилвиа Монс највисоката планина во Сончевиот систем

9 највисоки планини во Сончевиот Систем 1.  Ресилвиа Монс, астероидот Веста - 23 километри Веста е втор по големина астероид во Сончевиот систем, а...

Prison brake | Нема коментари

Лана Дел Реј во улога на Мерлин Монро и Џеки Кенеди

Лана Дел Реј во улога на Мерлин Монро и Џеки Кенеди

Ова е најновиот спот на Лана Дел Реј. Познатата пејачка го објави својот најнов видео запис за песната “National Anthem”, во кој таа најпрво се појавува како...

Музика и филм | Нема коментари

Ice di Caffe –  истовремено слатко, горко и ледено !!!

Ice di Caffe – истовремено слатко, горко и ледено !!!

Овој рецепт е омилениот ледено освежителен десерт на жителите на преубавата Сицилија. ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 0.5 литри сварено кафе 100 грама...

Мојата кујна | Нема коментари

Науката го одговори прашањето: Што всушност сакаат жените ???

Науката го одговори прашањето: Што всушност сакаат жените ???

Студиите на Универзитетот во Британска Колумбија открија дека на жените најмалку ги привлекуваат мажи со насмевка на лицето. Научниците не знаат зошто...

Секс и Односи | Нема коментари

Што треба да содржи здравата вечера ???

Што треба да содржи здравата вечера ???

За да се добие одговорот на прашањето, вкрстени се истражувањата на илјада нутриционисти, па од внимателно избраните намирници, составено е мени од три...

Здраво тело | Нема коментари

АSOS костими за капење – женствени, секси, романтични

АSOS костими за капење – женствени, секси, романтични

Овој бренд, не само што секогаш има прекрасни колекции, туку и нуди палета од различни стилови, цени во склад со Вашите можности и бесплатна...

Мода | Нема коментари

Кејти Холмс му ја одзема контролата од рацете на Том! Тие се разведоа

Кејти Холмс му ја одзема контролата од рацете на Том! Тие се разведоа

По пет и пол години брак, холивудскиот пар Том Круз и Кејти Холмс се разведоа. Иницијативата за развод ја потегнала Кејти. Според близок извор на Кејти,...

ШоуБиз | Нема коментари

Naka Island, Puket – комплетно и луксузно бегство од реалноста

Naka Island, Puket – комплетно и луксузно бегство од реалноста

Овој ресорт е вгнезден помеѓу неверојатни кокосови плажи, со бескраен поглед кон „безобразно зелениот “ Phang Nga Bay и идиличниот поглед кон брегот на...

Патувај | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk