← НАЗАД НА БОЗА
Бека влажна и мека со голема желба мене ме чека:)))

Бека влажна и мека со голема желба мене ме чека:)))

...

Голо | Нема коментари

Се што треба да знаете за хидратација на косата и кожата…

Се што треба да знаете за хидратација на косата и кожата…

Летото е совршен момент да се потсетиме на неколкуте важни лекции за хидратација на косата и кожата. Хидратацијата помага во заштитата на кожата од...

Убавина | Нема коментари

Љубовниците се кријат со пешкир! Џеј Ло му најде работа на Каспер

Љубовниците се кријат со пешкир! Џеј Ло му најде работа на Каспер

Џеј Ло е на заслужен одмор по синоќешниот настап пред илјадници фанови во Рио. За нејзината приватност е задолжен Каспер, играчката момче кое беше...

ШоуБиз | Нема коментари

Шарени ноктиња за летните сандали

Шарени ноктиња за летните сандали

Негата на стапалата е осбено важна во летниот период, кога нашите стапала се во отворени чевли. Освен добриот педикир, може да направите и интересни...

Убавина | Нема коментари

Кратки цветни шорцеви за топлите летни денови

Кратки цветни шорцеви за топлите летни денови

Секаде по бутиците ќе видите сцетни дезени. Ги има во облик на маички, панталони, блузи, палта, фустанчиња, кратки шорцеви. Кратките шорцеви се ултра...

Мода | Нема коментари

И сексипилот е наследен! Ќерката на Ким Бесинџер зрачи

И сексипилот е наследен! Ќерката на Ким Бесинџер зрачи

Таа има само 16 години, а веќе е копија на нејзината мајка. Висока, со неверојатно долги нозе, блондинка која кога ќе ја погледнете веднаш ќе знаете чија...

ШоуБиз | Нема коментари

Шерон Стоун се прошета со голи гради

Шерон Стоун се прошета со голи гради

Таа уште догло ќе биде секс симбол. Иако има 54 години сепак зрачи со истиот сексипил од пред 20 години. Шерон Стоун прошета по улиците на Париз во едно...

ШоуБиз | Нема коментари

Џени МекКартни повторно гола пред објективот

Џени МекКартни повторно гола пред објективот

Познатата актерка Џени МекКартни на својата 39 годишна возраст, повторно се соблече потполно гола и застана пред објективот. Нејзиното голо тело ќе го...

ШоуБиз | Нема коментари

Дланки без траги од времето

Дланки без траги од времето

Дланките стареат многу побрзо од другите делови на телото. Со стареењето на дланките се појавуваат дамки, брчки... а постои начин како сето тоа да се...

Убавина | Нема коментари

Ова сигурно болело :)

Ова сигурно болело :)

Пејачката Кеша повторно ги шокираше своите фанови, и тоа со нова тетоважа која се наоѓа на внатрешноста од долната усна. И тоа со многу “интересен”...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk