← НАЗАД НА БОЗА
Snoop Dogg во притвор заради малку “трева”

Snoop Dogg во притвор заради малку “трева”

Американскиот рапер, Snoop Dogg се наоѓа во притвор во Норвешка бидејќи влегол во земјата со марихуана и голема сума на пари. По законот цариниците не смеат...

ШоуБиз | Нема коментари

Само за мажи !!! Како да и „влезете под кожа“ ???

Само за мажи !!! Како да и „влезете под кожа“ ???

Ако мислевте дека жените се комплицирани „суштества“ кои се лутат без никаква причина, можеби и не ги разбирате најдобро... Доколку Вашата партнерка...

Секс и Односи | Нема коментари

Од сладоледот боли глава… !!!

Од сладоледот боли глава… !!!

Ви се случило ли да Ве заболи глава а да не ја знаете причината и да си речете па ништо не направив криво... јадев сладолед, прошетав низ паркот ...??? Кога...

Здраво тело | Нема коментари

Кралски превоз:)))

Кралски превоз:)))

...

Интересно | Нема коментари

Ова Лето, никаде без рамни сандали…

Ова Лето, никаде без рамни сандали…

Иако животот на висока нога е некако попривлечен, Летото е годишно време во кое се стремиме кон удобност, потпетиците некако, ги оставаме само за...

Мода | Нема коментари

Диетата на Д-р. Пун – Диета која прави чуда !!!

Диетата на Д-р. Пун – Диета која прави чуда !!!

Ако сакате да изгубите килограми, побрзо од вообичаеното, а притоа да го исчистите телото од токсините и да се ослободите од непотребната вода, оваа...

Убавина | Нема коментари

Зодијакот ја открива Вашата идеална дестинација…

Зодијакот ја открива Вашата идеална дестинација…

Доколку сеуште не знаете каде да ги поминете најубавите денови од Летото, дозволете да Ви помогне Вашиот хороскопски знак... Овен – Секогаш во акција,...

Патувај | Еден коментар

Меган Фокс ужива во бременоста на Хаваи

Меган Фокс ужива во бременоста на Хаваи

Таа секогаш гордо го покажува своето тело во бикини, но овој пат гордоста не е за доброто тело, туку за бебето кое таа го носи. Меган Фокс, 26, заедно со...

ШоуБиз | Нема коментари

Линдзи Лохан на сетот само со пешкир а под него ништо… ќе ја видиме ли гола?

Линдзи Лохан на сетот само со пешкир а под него ништо… ќе ја видиме ли гола?

Папараците успеаа да ја уловат Линдзи Лохан на снимањето на нејзиниот најнов филм замотана со пешкир, а под него ништо. Таа ја доби главната улога во...

ШоуБиз | Нема коментари

Шарено и гламурозно лето со Guess

Шарено и гламурозно лето со Guess

Ова е најновата колекција од Guess by Marciano, која сигурно нема да ве остави рамнодушни. Живописни бои, лелеави материјали, преубави принтови и сето тоа...

Мода | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk