← НАЗАД НА БОЗА
Најактуелните машки чевли од најновата колекција на светски познатиот бренд Тимберленд.

Најактуелните машки чевли од најновата колекција на светски познатиот бренд Тимберленд.

Како и секогаш, така и оваа колекција е наменета за урбани млажи. Во колекцијата преовладуваат кафени бои во повеќе нијанси. Како и секогаш, така и...

man fashion | Нема коментари

Со авторска песна и феноменална изведба ја воодушеви целата публика!

Со авторска песна и феноменална изведба ја воодушеви целата публика!

Фантастината изведба на младата Луси на британското шоу Х Фактор, ја воодушеви целата публика. Таа со своја авторска посна, која има неверојатно...

Таленти | Нема коментари

Таа знае најдобро што им треба на мажите

Таа знае најдобро што им треба на мажите

...

Голо | Нема коментари

Гламурозниот „Faena Rezort“ во Аргентина

Гламурозниот „Faena Rezort“ во Аргентина

Секојдневно се среќаваме со раскошни резорти ширум светот, меѓутоа ова што денес ќе ви го претставиме, гламурозниот резорт во Аргентина се разликува од...

Патувај | Нема коментари

Дечкото на Џенифер Лопез изигрува татко на нејзините близнаци!

Дечкото на Џенифер Лопез изигрува татко на нејзините близнаци!

Џенифер не е единствената која е разгалена од страна на Каспер, нејзиниот дечко. Тој деновиве на еден настан истакна дека обожава да си игра со нив и како...

ШоуБиз | Нема коментари

BMW M5 – Уметност на 4 тркала

BMW M5 – Уметност на 4 тркала

Сакате да видите нешто чудно, но интригантнo убаво? Ви препорачуваме да ja погледнете новата реклама на канадската единица на BMW, во која во главна "улога"...

Керозин | Нема коментари

Како се забавуваат во домашна атмосфера некои луѓе:)))

Како се забавуваат во домашна атмосфера некои луѓе:)))

...

Интересно | Нема коментари

Најсекси глумци во униформа!

Најсекси глумци во униформа!

Во продолжение погледнете ги фотографиите од светски познатите ремек дела и улогите на познатите глумци во нив. Ден денес се помнат нивните улоги, како...

ШоуБиз | Нема коментари

Првата наместена фотографија?!

Првата наместена фотографија?!

Errol Morris кој работи на документарци можно е да ја открил првата „лажна“ фотографија, слика од воен период 1855 година. Сликата е од времето на Кримската...

Prison brake | Нема коментари

Џеј-Зи со концерт во нова сала

Џеј-Зи со концерт во нова сала

Во новоизградениот Barclays Center, кој ќе биде домашна сала за настапите на кошаркарскиот тим Brooklyn Nets, раперот Џеј-Зи, кој истовремено е и инвеститор во тимот,...

Музика и филм | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk