← НАЗАД НА БОЗА
Кристен се исповеда : Немав секс со режисерот!

Кристен се исповеда : Немав секс со режисерот!

Кристен му кажа на Роберт дека никогаш немала секс со оженетиот режисер. На почетокот тој не и веруваше, но сепак од како помина некое време, тој и се...

ШоуБиз | Нема коментари

Како изгледа високата машка мода

Како изгледа високата машка мода

Џон Галијано,Џорџо Армани, Дамир Дома, Виктор и Ралф, ја издиктираа високата мода за мажи за Есен/Зима 2012. Комбинација од крзнени капути,додатоци од...

man fashion | Нема коментари

Човекот со 245 кг го шокираше светот со својот глас!

Човекот со 245 кг го шокираше светот со својот глас!

Иако има 245 килограми, тој ја шокираше публиката со својот неверојатен глас. Дебелкиот Фреди Комбс се пожали дека пред две години имал 417 килограми и дека...

Таленти | Нема коментари

Пристигна новиот McLaren P1

Пристигна новиот McLaren P1

Целиот свет го очекуваше овој момент и ете, тој дојде. Флуоресцентно сините "очи" на McLaren P1 веќе се фиксирани во нас од сите страни на интернет...

Керозин | Нема коментари

За малку…:)

За малку…:)

...

Интересно | Нема коментари

Болотели и Рафаела повторно заедно: Жал ми е што те повредив!

Болотели и Рафаела повторно заедно: Жал ми е што те повредив!

Напаѓачот на Манчестер Сити очекува близнаци со прекрасната Рафаела со која до неодамна беше во војна. Тој иако не го доби тоа што го сакаше, а тоа е ДНК...

ШоуБиз | Нема коментари

Најголеми суперјахти во светот

Најголеми суперјахти во светот

Велат дека едрењето е спорт за богати луѓе. Иако ова е можеби најспориот начин на патување, ова е сепак и најскапиот начин за да се стигне било...

Prison brake | Нема коментари

Ријана со промена во новата песна

Ријана со промена во новата песна

Ријана прави пауза од динамичните, брзи песни со новиот сингл, „Дијаманти“, првата песна од нејзиниот седми студиски албум. Песната продуцирана од...

Музика и филм | Нема коментари

Похован пилешки ролат

Похован пилешки ролат

Интересна комбинација на пилешко месо, зеленчук и зачини која заслужува малку да се потрудите околу нејзната подготовка бидјеќи плени и на изглед и со...

Мојата кујна | Нема коментари

Твојот нов есенски стајлинг

Твојот нов есенски стајлинг

Фантастични есенски комбинации! Се надеваме нашиот денешен избор дека ќе ви се допадне и дека ќе ви биде од полза при создавањето на вашите есенски...

Мода | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk