← НАЗАД НА БОЗА
Ким Кардашиан се бори со килограмите! И треба! :)

Ким Кардашиан се бори со килограмите! И треба! :)

Ким Кардашиан сериозно решила да слабее, откако качи околу 6-9 килограми додека е во врска со раперот Кајне Вест. За да ја покаже својата решителност да...

ШоуБиз | Нема коментари

Најновиот филм на оскаровецот Расел Кроу

Најновиот филм на оскаровецот Расел Кроу

На 18ти јануари 2013та година е закажана премиерата на филмот Broken City во кој главна улога имаат оскаровецот Russell Crowe, прекрасната Catherine Zeta-Jones и...

Музика и филм | Нема коментари

Морковите го продолжуваат животот и штитат од опасни болести

Морковите го продолжуваат животот и штитат од опасни болести

Медицината веќе подолго време советува дека она овошје и зеленчук со портокалова боја драстично го намалуваат ризикот од болести на срцето, очите,...

Здраво тело | Нема коментари

Џенифер Анистон ќе се мажи на имотот од колешката Џулија Робертс

Џенифер Анистон ќе се мажи на имотот од колешката Џулија Робертс

Деталите околу својата венчавка ги крие дури и од мајка си. За Анистон приватноста е многу важна, дури ни на нејзината мајка не кажува детали околу...

ШоуБиз | Нема коментари

Совршени модели во актуелни бои – Бенетон

Совршени модели во актуелни бои – Бенетон

Под својот заштитен знак, со убавината на комбинациите на широкиот спектар на бои, Бенетон ви ја претставува есенската колекција за мажи која нема да ве...

man fashion | Нема коментари

Никол Кидман во тешка депресија после разделбата со Том Круз!

Никол Кидман во тешка депресија после разделбата со Том Круз!

Еден од лошите периоди во животот на Никол Кидман бил периодот кога бракот со нејзиниот поранешен маж Том Круз завршил, после кој Никол се здобила со...

ШоуБиз | Нема коментари

Како се прави ултра популарниот маникир „воден мермер“

Како се прави ултра популарниот маникир „воден мермер“

Денес ќе ви покажеме како се прави ултра популарната маникир декорација наречена „воден мермер“ бидејќи се прави со помош на вода и шарата наликува на...

Убавина | Нема коментари

Секс пози за луѓето без табуа и предрасуди!!!

Секс пози за луѓето без табуа и предрасуди!!!

Ќе почнеме од добро познатиот факт дека сексот има многу важна улога во една квалитетна врска. Сексот претставува сливајње на две тела во едно кога...

Секс и Односи | Нема коментари

Облекувајте се со стил – изберете ја вистинската комбинација!

Облекувајте се со стил – изберете ја вистинската комбинација!

Ова се комбинациите што ги избравме за вас денес. Сигурни сме дека ќе бидете задоволни со нашиот избор, бидејќи се што ние ви презентираме е според...

Мода | Нема коментари

Девојката со бујни гради, во незгодни пози!!!

Девојката со бујни гради, во незгодни пози!!!

...

Голо | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk