Архива

октомври 2012

Пребарување

Ги избравме специјално за вас најновите и најдобрите невестински фризури за 2012-та година од најдобрите светски блогови посветени токму на венчавката и се што е потребно за вашата свадба од соништата. Постојано се трудиме и успеваме да ви ги донесеме сите новитети и трендови поврзани со невестинскиот стајниг. Ако вашата…

Светски познатата пејачка Адел со нејзиниот прекрасен глас ја сними песната “Skyfall”, која ќе биде саундтрак за истоимениот филм, најновото продолжение на светски познатиот…