← НАЗАД НА БОЗА
Човек да не може да си се опушти:)))

Човек да не може да си се опушти:)))

...

Интересно | Нема коментари

Совети за професинално нанесување на ајлајнер

Совети за професинално нанесување на ајлајнер

Целта на ајлајнерот е да ја издолжи и закоси формата на окото за да се добие популарниот изглед познат како „мачкино око“ Погледнете ја...

Убавина | Нема коментари

Женскиот фетиш – убавите чевли

Женскиот фетиш – убавите чевли

Денес направивме избор на најдобрите модели чевли од најновите есен - зима 2012 колекции од врвните брендови или трендесетерите во областа на...

Мода | Нема коментари

Познатите холивудски мајки со своите ќерки!

Познатите холивудски мајки со своите ќерки!

Поминато време со своето дете е навистина непроценливо.  Овие светски познати актерки секогаш се борат со времето за поминат што е можно повеќе време...

ШоуБиз | Нема коментари

Класика и елеганција за мажите од „Valentino Uomo“ есен – зима 2012

Класика и елеганција за мажите од „Valentino Uomo“ есен – зима 2012

Машката колекција на италијанската модна куќа Валентино за есен/зима 2012та е уште еден доказ за триумфот на неопходната елеганција која е почетна...

man fashion | Нема коментари

Мила Кунис топлес!

Мила Кунис топлес!

Атрктивната млада глумица, се почесто и почесто се појавува по медиумите, како девојка на згодниот Ештон Качер или пак како резултат на нејзините...

ШоуБиз | Нема коментари

Погледнете го трејлерот на ултра смешниот Kevin James

Погледнете го трејлерот на ултра смешниот Kevin James

На 12ти октомври е закажана премиерата на комедијата Here Comes the Boomво во која глуми познатиот глумец Kevin James. Kevin James досега успешно ги глуми своите...

Музика и филм | Нема коментари

Светски имиња со светски стајлинзи на Модната недела во Париз!

Светски имиња со светски стајлинзи на Модната недела во Париз!

Модната недела во Париз заврши. На неа беа представени најновите модни достигнувања, а секако во првите редови беа популарните светски модни икони,...

ШоуБиз | Нема коментари

Што пречи да сме среќни и здрави?

Што пречи да сме среќни и здрави?

Чувствувате дека е време да смените нешто во својот живот? Сакате да се почувствувате вистински исполнети од она што го правите? За да го постигнете сето...

Здраво тело | Нема коментари

Вака размислуваат оние жени кои имаат успех кај мажите!!!

Вака размислуваат оние жени кои имаат успех кај мажите!!!

*Жените се како јаболките. Највкусните се горе на врвот од дрвото. Мажите не сакаат да се качуваат високо, од страв да не паднат и наместо тоа ги собираат...

Секс и Односи | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk