← НАЗАД НА БОЗА
Никол Шерцингер се борела со болимија во времето кога била член на групата Пусикет Долс!

Никол Шерцингер се борела со болимија во времето кога била член на групата Пусикет Долс!

Таа е една од најатрактивните пејачки во светот, но Никол не била одсекогаш толку сигурна и полна со самодоверба кога се разботело за нејзиниот...

ШоуБиз | Нема коментари

Овие слатки девојки имаат што да понудат

Овие слатки девојки имаат што да понудат

...

Голо | Нема коментари

Ева Лонгорија ја негира веста дека е бремена!

Ева Лонгорија ја негира веста дека е бремена!

Неодамна почнаа да кружат гласини дека 37 годишната актерка Ева Лонгорија е трудна од својот 25 годишен дечко, Марк Санчес. Гласините почнаа да кружат од...

ШоуБиз | Нема коментари

Есенски шопинг водич

Есенски шопинг водич

Време ли е да ја надополните вашата есенска гардероба? Ако се спремате за есенски шопинг, тука сме ние за вас, со нашите совети, да го олесниме вашиот...

Мода | Нема коментари

Не можам ни да замислам да бидам со друг маж освен Кајне!

Не можам ни да замислам да бидам со друг маж освен Кајне!

Познатата реалити звезда Ким Кадашиан вели дека е безнадежно романтична. Иако позади неа се два пропаднати брака, таа моментално е во врска со светски...

ШоуБиз | Нема коментари

Оргинална идеа – плетена чанта!

Оргинална идеа – плетена чанта!

Плетена чанта! Можеби ви звучи необично, но почекајте да ги видите фотографиите подолу! Плетивото последниве неколку сезони е апсолутен хит, а ние кон...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Избери ја твојата нова фризура – најнови актуелни тенденции

Избери ја твојата нова фризура – најнови актуелни тенденции

Во областа на фризурите и боите за коса има навистина многу новитети кои сметаме дека треба да ги знаете. Во однос на должината на косата апсолутен хит...

Убавина | Нема коментари

Диета со пилешко и ананас – за слабеење во рекорден рок!

Диета со пилешко и ананас – за слабеење во рекорден рок!

Диетата со пилешко и ананас е многу едноставна и вкусна. Пилето се апсорбира многу добро од страна на организмот. Тоа содржи околу 20% протеини, витамини и...

Здраво тело | 4 коментари

Зошто мажите ги одбегнуваат убавите жени?!

Зошто мажите ги одбегнуваат убавите жени?!

Што е поубаво: да имаш убава жена или грозна? Веројатно ова прашање си го поставил секој маж, а ние жените често среќаваме такви парови каде мажот да...

Секс и Односи | Еден коментар

Ваков дечко сакам!!!

Ваков дечко сакам!!!

...

Интересно | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk