← НАЗАД НА БОЗА
Запознајте ја Мерси, новото маче на Ким!

Запознајте ја Мерси, новото маче на Ким!

Пред некое време папараците ја фотографираа Лејди Гага како шета со нејзината пудлица Фози, а сега пак Ким Кардашиан е фотографирана како гордо го шета,...

ШоуБиз | Нема коментари

Запознајте го најубавиот резорт на Карибите!

Запознајте го најубавиот резорт на Карибите!

„W Retreat & Spa Vieques Island“ дефинитивно е најубавиот резорт од групата резорти на  Карибските острови. Фантастична локација и ултра модерен дизајн со...

Патувај | Нема коментари

Невестата 7 месеци после свадба:)

Невестата 7 месеци после свадба:)

...

Интересно | Нема коментари

Ремикс на автомобилската историја

Ремикс на автомобилската историја

Портфолиото на Icon 4x4 е богато со интересни проекти, меѓу кои е и преродбата на Bronco. Тоа е  компанијата која прави невозможно скапи автомобили кои вредат,...

Керозин | Нема коментари

Највлијателните телевизиски жени под 30 години!

Највлијателните телевизиски жени под 30 години!

Блејк Левли, Леа Мишел и Нина Добрев се прогласени за највлијателни телевизиски жени под 30 години. Прекрасните млади актерки се дел од најпопуларните...

ШоуБиз | Нема коментари

Погледнете ја новата колекција за мажи од Tommy Hilfiger

Погледнете ја новата колекција за мажи од Tommy Hilfiger

Комбинација од повеќе стилови, пренесени во комлептни изгледи. Спортски зимски јакни со крзно, спортски елеци, плетени џемпери, панталони во повеќе бои,...

man fashion | Нема коментари

Второ продолжение на филмот Taken!

Второ продолжение на филмот Taken!

Погледнете го трејлерот за второто продолжение на филмот Taken, чија премиера е закажана за 5ти октомври...

Музика и филм | Нема коментари

Victoria’s secret ја одреди датата за овогодинешното шоу!

Victoria’s secret ја одреди датата за овогодинешното шоу!

Светскиот моден бренд за долна облека,Victoria's secret, ја одреди датата за овогодинешното шоу, 4 декември! Веруваме дека и оваа година ќе ни приредат...

ШоуБиз | Нема коментари

Совети за стил од луѓето што знаат како

Совети за стил од луѓето што знаат како

Еве како се облекуваат луѓето за кои се вели дека имаат добар стил, а некои од нив се познати и како тренд сетери. Ги избравме нивните секојдневни...

Мода | Нема коментари

Бремените жени треба да уживаат во сексот – ова се позите за нив:

Бремените жени треба да уживаат во сексот – ова се позите за нив:

Ако сте во блажена состојба, не значи дека треба да се откажете од задоволствата што сексот ги носи. Многу од жените по време на бременост се срамат од...

Моето семејство | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk