← НАЗАД НА БОЗА
Најново од Бритни Спирс

Најново од Бритни Спирс

По пејачката Бритни Спирс снимила нов спот за песната ‘Scream & Shout’ со член од Eyed Peasa will.i.am и покажа дека во неа сеуште има нешто посебно! Бритни во...

Музика и филм | Нема коментари

Совети за убави и здрави нокти

Совети за убави и здрави нокти

Украс на убавите раце се негувани нокти. Погрешно е мислењето дека негата на нокти се состои само од лакирање на истите. Тие треба прво правилно да се...

Убавина | Нема коментари

Многу лошо паѓање:(

Многу лошо паѓање:(

...

Интересно | Нема коментари

Совршена оптичка илузија

Совршена оптичка илузија

...

Таленти | Нема коментари

Поховани палачинки

Поховани палачинки

Потребни состојки: 175 гр презла 1 јајце Полнење 1 црвен кромид 3 домати 1 лажица маслиново масло 1 црвена пиперка пипер по вкус и лажица сол 1...

Мојата кујна | Нема коментари

Диета со интегрални житарици

Диета со интегрални житарици

Редовно конзумирање на најмалку еден оброк кој содржи интегрални житарици, занчајно ги намалува телесните маснотии акумулирани околу половината, а...

Здраво тело | Нема коментари

Техники на заведување

Техники на заведување

Иако мажите се оние кои по правило го прават првиот чекор, флертот најчесто го започнуваат жените. За да ви се приближи маж мора успешно да го заведете, а...

Секс и Односи | Нема коментари

Massimo Dutti за мажите со префинет вкус

Massimo Dutti за мажите со префинет вкус

Брендот секогаш знае пријатно да ги изненади своите фанови со своите фантастични колекции и најчесто станува збор за класични кроеви со кежуал печат...

man fashion | Нема коментари

Спремна за јавање

Спремна за јавање

...

Голо | Нема коментари

Хорор лифт:)))

Хорор лифт:)))

...

Интересно | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk