← НАЗАД НА БОЗА
Идеи за нова фризура

Идеи за нова фризура

Денес ќе ви понудиме неколку оргинални идеи за тоа како да ја обликувате вашата коса за да изгледате уникатно и модерно. Или пак можеби сакате да ја...

Убавина | Нема коментари

Ким Кардашијан е бремена!

Ким Кардашијан е бремена!

Познатата ријалити ѕвезда ќе биде мајка! Среќниот татко е раперот Кание Вест со кој се во врска нешто помалку од година дена. Веста за бременоста на Ким...

ШоуБиз | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk