← НАЗАД НА БОЗА
Нучете да се ставате себе секогаш на прво место

Нучете да се ставате себе секогаш на прво место

Доколку не научите сами да се грижите за себе и сами себе да се направите среќни, никогаш нема да бидете задоволни во животот. Најглупавата работа која...

Секс и Односи | Нема коментари

Печени броколи со туна

Печени броколи со туна

Потребни состојки: 750гр броколи 4 домати со средна големина Конзерва со туна во сопствен сос (360гр) Рендан кашкавал За сосот: 600мл млеко 60гр...

Мојата кујна | Нема коментари

Заносна црнка

Заносна црнка

...

Голо | Нема коментари

Пал Зилери-пролет/лето 2013

Пал Зилери-пролет/лето 2013

Концептот на оваа колекција се огледа во удобноста. Најзастапени бои се небесно плавата, бежовата и светло сивата со контрасти од тиркизно зелената,...

man fashion | Нема коментари

Баш непријатно: Човекот излегол од својата хотелска соба, а вратата му се заклучила

Баш непријатно: Човекот излегол од својата хотелска соба, а вратата му се заклучила

Сигурносните камери во еден хотел го снимиле човекот кој не сакал послугата да го вознемирува, па самиот го изнел послужавникот со остатоците од храна...

Prison brake | Нема коментари

Многу несмасни луѓе на едно место:)

Многу несмасни луѓе на едно место:)

...

Интересно | Нема коментари

Џенифер Анистон и Џастин Теру го одредиа датумот на венчавката

Џенифер Анистон и Џастин Теру го одредиа датумот на венчавката

Подготовките за долгоочекуваната венчавка на Џенифер Анистон и Џастин Теру се веќе при крај. Парот го одреди датумот на венчавката, избра бурми, а...

ШоуБиз | Нема коментари

Погледнете ја новата BURBERRY BLAZE колекција

Погледнете ја новата BURBERRY BLAZE колекција

Уште една колекција на чанти со смели, живописни бои. Креирани од страна на италијанските мјстори, секоја чанта во оваа колекција покажува модерна...

Мода | Нема коментари

Wooow…Со нејзиното играње на шипка ги засени и познатите стриптизети!

Wooow…Со нејзиното играње на шипка ги засени и познатите стриптизети!

...

Таленти | Нема коментари

Цветна маска за лице

Цветна маска за лице

Цветовите од ружи често се состојки на козметичките производи- креми, лосиони, парфеми... Ружата и водата од ружа имаат многу предности за кожата, меѓу...

Убавина | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk