← НАЗАД НА БОЗА
Крис Браун: “Тоа беше најголемата грешка во мојот живот!”

Крис Браун: “Тоа беше најголемата грешка во мојот живот!”

Пејачот зборувал за моментот кој во 2009 година го шокираше светот, а и денес, поради обновената љубов, е доста актуелна тема. Но, Крис Браун, кој ја...

ШоуБиз | Нема коментари

Ирина Шеjк полугола рекламира чевли

Ирина Шеjк полугола рекламира чевли

Не поминува ден, без Ирина Шејк да се појави во сексапилна фотосесија. Обично бринетата рекламира долна облека или костими за капење, но не и овој...

Мода | Нема коментари

Говорот на телото повикува на секс

Говорот на телото повикува на секс

Кога некоја личност ни се допаѓа, се обидуваме да ја привлечеме со давање на одредени знакови за кои се надеваме дека ќе ја постигнат целта. Тие знаци се...

Секс и Односи | Нема коментари

Џејмс Бонд – Skyfall јахта

Џејмс Бонд – Skyfall јахта

Шармантната и елегантна јахта која е користена во најновиот Џејмс Бонд филм "Skyfall", е на продажба, а неговата цена е 14.200.000 долари ... Оваа луксузна јахта е...

Керозин | Нема коментари

Андреј Пејиќ во новиот спот на Дејвид Боуви

Андреј Пејиќ во новиот спот на Дејвид Боуви

Наобичниот модел со српско потекло снимил спот со легендарниот извадувач. Дејвид Боуви за песната "The Stars (Are Out Tonight)", која ќе се најде на неговиот нов...

Музика и филм | Нема коментари

Новата колекција на венчаници од Roland Mouret

Новата колекција на венчаници од Roland Mouret

Францускиот дизајнер Roland Mouret чии фустани ги носеа Камерон Дијаз, Меган Фокс и Викторија Бекам, создал колекција на венчални фустани. Наречена „The White...

Мојата венчавка | Нема коментари

Обземени од страста имале секс во море и тоа пред публика:)))

Обземени од страста имале секс во море и тоа пред публика:)))

...

Машка работа | Нема коментари

Доењето и IQ на детето

Доењето и IQ на детето

Врз основа на научните истражувања, се вреува дека интелигенцијата е условена исклучиво со генетиката, но сепак постојат и други фактори кои ги...

Моето семејство | Нема коментари

Soft smokey за сите прилики

Soft smokey за сите прилики

Секси smokey eye за преку ден е обично пренападен, но овој пат ќе добиете одлични совети како да направите нежна варијанта од овој заводлив make-up, кој може да...

Убавина | Нема коментари

Со своето тело го заштитува автомобилот од град:))

Со своето тело го заштитува автомобилот од град:))

...

Интересно | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk