← НАЗАД НА БОЗА
Опасна комбинација: Парацетамол и алкохол

Опасна комбинација: Парацетамол и алкохол

Докторите предупредуваат на штетната комбинација од парацетамол и алкохол. Тие советуваат да не ја правиме оваа комбинација затоа што е уништувачка за...

Здраво тело | Нема коментари

Made in China:-)

Made in China:-)

...

Интересно | Нема коментари

Одлична изведба на малата Кони

Одлична изведба на малата Кони

...

Таленти | Нема коментари

Гоца Тржан се сликала гола за плејбој!

Гоца Тржан се сликала гола за плејбој!

Опасно трио – Гоца Тржан, Ена Попов и Тијана Милошевиќ позираа голи за новиот број на Плејбој. „Беше интересно и лесно. Немам проблем со своето тело, а...

ШоуБиз | Нема коментари

Шок за докторите: Mлада мајка по природен пат донела на свет бебе тешко 7 килограми

Шок за докторите: Mлада мајка по природен пат донела на свет бебе тешко 7 килограми

...

Prison brake | Нема коментари

Голи манекенки во акција: Спот кој е подобро да го гледате, отколку да го слушате!

Голи манекенки во акција: Спот кој е подобро да го гледате, отколку да го слушате!

Америчкиот пеач Robin Tike привлече огромно внимание со провокативниот видео спот за песната “Blurred Lines”. РАЈ ЗА ОЧИТЕ! Песната најверојатно нема да ја...

Машка работа | Нема коментари

Новиот JAGUAR XJR

Новиот JAGUAR XJR

Како што беше највено, новиот XJR го покренува 5.0-литарски V8 со 550 кс, кој оваа лимузина до стотка ќе ја доведе за 4.4с, осигурувајќи и со тоа и максимална...

Керозин | Нема коментари

Манго накит за пролет 2013

Манго накит за пролет 2013

Популарниот бренд Манго, во последните неколку сезони и придава голема важност на колекцијата накит. Па, освен чанти и чевли, се почесто не изненадува и...

Мода | Нема коментари

Тајната на вечната љубов

Тајната на вечната љубов

Тајната на вечната љубов Постои една стара индиска приказна која зборува за двајца млади индијанци: момче и девојка. Еден ден двајцата се упатиле до...

Секс и Односи | Нема коментари

Мини пици со јајца и сланина

Мини пици со јајца и сланина

Потребни состојки За тесто: 1 ½ квасец ½ лажичка шеќер 2 лажици сол 2 чаши млака вода 1 кг брашно 3 лажици зејтин За фил: 300 гр. сланина 50 гр....

Мојата кујна | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk