← НАЗАД НА БОЗА
Неверојатни детски таленти

Неверојатни детски таленти

...

Таленти | Нема коментари

Inna – Shining star

Inna – Shining star

Ова не е официјалното видео за песната на Inna која се наоѓа на нејзиниот нов албум, “Party Never Ends”, но пеачката очигледно го сметала за доволно добро да го...

Музика и филм | Нема коментари

Колекција на венчаници од Pronovias

Колекција на венчаници од Pronovias

Pronovias невестата е нежна, елегантна и раскошна во својата едноставност каде жената е божица која ја воздигнува нејзината венчаница. Венчаниците ја...

Мојата венчавка | Нема коментари

Крем палачинки

Крем палачинки

Подготовка: Во еден сад изматете 6 белки, а во друг жолчките, млеко, шеќер и брашно. Во другата смеса исцедете портокал и изрендајте ја кората, па...

Мојата кујна | Нема коментари

Бразилска докторка убила 300 пациенти

Бразилска докторка убила 300 пациенти

Бразилската докторка Вирџинија Соарес де Соуза, против која се води процес за убиство на седум пациенти, е под истрага поради 300 други смртни случаи,...

Prison brake | Нема коментари

Што сакаат жените од својот партнер?

Што сакаат жените од својот партнер?

Жените се царици на компликациите. Нивните потреби и желби зависат од нивното расположение, психичката состојба, годините, хормоните и уште голема низа...

Моето семејство | Нема коментари

Прочитајте! Неколку вистини за Балканските мажи!

Прочитајте! Неколку вистини за Балканските мажи!

Мажите од Балканот се секогаш во право, сакаат да ве тестираат на секој чекор и секако “умираат” и од најобична настинка. Додека повеќето луѓе добро...

Секс и Односи | Нема коментари

Кој е најздравиот појадок и афродизијак?

Кој е најздравиот појадок и афродизијак?

Што најмногу сакате да каснете за појадок? Да ви раскажеме малку! Муслиииии! Точно така – мусли! Знаете ли зошто? Тие имаат три предности на кои тешко ќе...

Здраво тело | Нема коментари

Луксузна куќа на Карипското море

Луксузна куќа на Карипското море

Ќе ви представиме куќа која со сигурност може да стане репер за луксуз. Ова катче од рајот се наоѓа на островот Ангвила во Карипското Море и ако имате...

Мојот дом | Нема коментари

Нова манија: Лак од тескас

Нова манија: Лак од тескас

Сите сме сведоци на секава мода во однос на ноктите – сјајни никти, со декоративни украси или со пердуви, но оваа пролет тексасот ќе биде буквално...

Убавина | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk