← НАЗАД НА БОЗА
Преслатко:-)

Преслатко:-)

...

Интересно | Нема коментари

Камбоџа – егзотична убавина

Камбоџа – егзотична убавина

На ваков топол ден сигурно добро би ви дошол муабет за некое патување! Оваа егзотичната убавина, преставува хит место за одмор за оние кои бараат...

Патувај | Нема коментари

Простите правила на сложениот живот!

Простите правила на сложениот живот!

Животот бил грд, дојдени семе на овој свет за да се мачиме, секој ти мисли лошо... Е се изнаслушав такви глупости во последниве денови. Не знам каква е таа...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Прозирни и змиски женски чанти

Прозирни и змиски женски чанти

Сезоната пролет-лето не поздравува со исклучително различни додатоци, бои, стилови, накит и чанти. Тие се во различни стилови, со различни големини и...

Мода | Нема коментари

Засекогаш ослободете се од мрсната коса

Засекогаш ослободете се од мрсната коса

Сте се обиделе да се ослободите од мрсната коса со најразлични средства, но досега немате никакви резултати? Тогаш обидете се со овие неколку...

Убавина | Нема коментари

Гордоста може да ја убие љубовта!

Гордоста може да ја убие љубовта!

Една мудрост вели дека “гордоста е способна да ги убие и најблагородните пориви на љубовта”. И навистина има толку случаи во кои, поради нечија гордост,...

Секс и Односи | Нема коментари

Семејството Крадашијан пристигна во Грчка

Семејството Крадашијан пристигна во Грчка

Семејството Кардашијан, односно Ким Кардашијан, Крис Џенер, Кортни Кардашијан, Скот Дисик како и малата Пенелопе и Мејсон допатуваа во четвртокот...

ШоуБиз | Нема коментари

Еве зошто е добро да јадеме сончоглед

Еве зошто е добро да јадеме сончоглед

Сончогледот не е само занимација, тој прави многу за нас додека го јадеме. Ова се причините заради кои ќе посакате да уживате во него: Здрави...

Здраво тело | Нема коментари

Црни комбинации

Црни комбинации

Еве добри вести за оние кои ја сакаат црната боја  во својтата гардроба: црното е без сомнение mainstream оваа сезона!  Жените кои сакаат лесно и брзо да се...

Мода | Нема коментари

Девојчето со коса преку лицето, повеќе не го нарекуваат чудовиште

Девојчето со коса преку лицето, повеќе не го нарекуваат чудовиште

Bavana Thami, девет годишно девојче, родена е со ретко пореметување со кое косата и рсте преку нејзиното лице, поради што многумина ја нарекувале...

Prison brake | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk