← НАЗАД НА БОЗА
За вистинско уживање

За вистинско уживање

...

Голо | Нема коментари

Го фрлиле бебето во чучавец и пуштиле вода! (Видео)

Го фрлиле бебето во чучавец и пуштиле вода! (Видео)

Пекинг – Едно новородено момче во Кина е спасено од канализациона цевка откако некој го фрлил во тоалет и пуштил вода, пренесуваат кинеските државни...

Prison brake | Нема коментари

Како да направите кутија за накит од стара книга?

Како да направите кутија за накит од стара книга?

Ако и вие се прашувате каде да ја ставите вашата бесценета колекција, и ако сакате да бидете сами свој мајстор, имаме идеја за вас. Направете си кутија за...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Чоколаден крем со цимет

Чоколаден крем со цимет

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 5 жолчки и едно цело јајце 250мл течна павлака 125мл ниско калорично млеко 200гр црно чоколадо 1/3 чаши кафеав шеќер 3 лажици...

Мојата кујна | Нема коментари

Модерни машки кежуал кошули

Модерни машки кежуал кошули

Ваквите кошули се најдобар избор за оние кои не носат одела, но на работа сепак одат во кошула. Исто така добар избор за оние кои сакаат лежерна...

man fashion | Нема коментари

Еден од фановите ја удрил Бијонсе по задникот додека пеела

Еден од фановите ја удрил Бијонсе по задникот додека пеела

Бијонсе доживеала мала непријатност во Понеделникот во Копенхаген, каде пеела во склоп на својата турнеа “Mrs. Carter Show”. Додека чекорела на работ на...

ШоуБиз | Нема коментари

Спектакуларно: Најдоброто од екстремните спортови на едно место

Спектакуларно: Најдоброто од екстремните спортови на едно место

Секоја чест за храброста на овие...

Машка работа | Нема коментари

Неверојатно: Погледнете како средношколците во Кенија скокаат во вис!

Неверојатно: Погледнете како средношколците во Кенија скокаат во вис!

...

Таленти | Нема коментари

Денешниот избор е секси Алиша

Денешниот избор е секси Алиша

...

Голо | Нема коментари

Тераси со прекрасни украси

Тераси со прекрасни украси

Терасата е дефинитивно една од задолжителните компоненти на домот од соништата. Затоа ќе ви покажеме неколку чудесни места, опремени по вкусот на...

Мојот дом | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk