← НАЗАД НА БОЗА
Што ли сонува:-)

Што ли сонува:-)

...

Интересно | Нема коментари

Момчето на кое му “израсна” нос на челото!

Момчето на кое му “израсна” нос на челото!

Дваесетидвегодишниот Кинез Ксаолиан го чека својот нов нос бидејќи неговиот е повреден во сообраќајна несреќа. Ова можеби не би било посебно интересно...

Prison brake | Нема коментари

Направете сами: Спа третман на вашите стапала

Направете сами: Спа третман на вашите стапала

Освен што има одличен вкус, бананата е идеална намирница за здебелената кожа на стапалата. Приуштете си себе си прав домашен спа третман за хидратација...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Mercedes S класа кабрио

Mercedes S класа кабрио

Не е баш тајна дека Mercedes-Benz планира кабриолет верзија на новата S класа, но сега е тоа и официјално потврдено. Моделот ќе биде заснован на на S-Class Coupe...

Керозин | Нема коментари

Печени модри патлиџани

Печени модри патлиџани

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 500гр модри патлиџани * 200гр пиперки * 100гр домати * 140гр рендан кашкавал * 80гр стопен путер * сол по вкус * бибер по...

Мојата кујна | Нема коментари

Како да се ослободите од стресот пред венчавката?

Како да се ослободите од стресот пред венчавката?

Колку и да му се радувате на тој ден и со нетрпение го чекате датумот на венчавката веруваме дека сепак сте под стрес. Пронајдовме за вас неколку совети...

Мојата венчавка | Нема коментари

Ким Кардашијан во солзи поради судењето на Каније, се плаши дека тој ќе заврши во затвор!

Ким Кардашијан во солзи поради судењето на Каније, се плаши дека тој ќе заврши во затвор!

Славниот рапер Каније Вест следниот месец мора да оди на судење поради тепечката со папарацото Данијел Рамосо, кој тврди дека музичарот го удрил по...

ШоуБиз | Нема коментари

Елегантна куќа во Сао Паоло

Елегантна куќа во Сао Паоло

Оваа импресивна современа куќа се наоѓа во Сао Паоло, Бразил. Куќата носи назив Residencia DF и има интересен распоред. Структуирана е на две нивоа. Големиот...

Мојот дом | Нема коментари

Најубавите плажи на Сејшелите

Најубавите плажи на Сејшелите

Сејшелските острови се наоѓаат на самиот врв на листата на најромантични дестинации, совршени за опуштен одмор, релаксација и уживање. Погледнете ги...

Патувај | Нема коментари

Што е ново во Зара?

Што е ново во Зара?

Разноликоста, женственоста и самоувереноста се дефинитивно нагласени во Зара. Доколку сте љубител на овој бренд, дефинитивно ќе се пронајдете во...

Мода | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk