← НАЗАД НА БОЗА
Девојчето на кое му израсна лице на градите

Девојчето на кое му израсна лице на градите

На девојчето од Кина, чије лице било потполно унаказено во детството, со операција му е пресадено ново, кое претходно израснало на градите. Kинеските...

Prison brake | Нема коментари

Со неа ќе доживеете експлозивен оргазам

Со неа ќе доживеете експлозивен оргазам

...

Голо | Нема коментари

Паметно возило

Паметно возило

Pierpaolo Lazzarini создаде фотуристички водена џет капсула, која може да собере четири лица во својата комплетно опремена внатрешност. Во ентериерот се видливи...

Керозин | Нема коментари

Ќофтиња од компири

Ќофтиња од компири

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 30мл масло за пржење * 1 лажиче чубрица * 1 лажиче бибер * 1 врска магдонос * 7 лажици брашно * 300гр сирење * 1кг компири * 2...

Мојата кујна | Нема коментари

Два приватни острови потопени во луксуз

Два приватни острови потопени во луксуз

Како изгледа хотел со 5 ѕвездички, расположен на приватен остров? При тоа не еден, туку два, поврзани со пешачки мост. Хотелот Song Saa се наоѓа на островите...

Патувај | Нема коментари

Елегантната Vila F – Родос

Елегантната Vila F – Родос

Денес сакаме да ви покажеме една неверојатна куќа за одмор, Vila F, која се наоѓа во Родос, Грција. Куќата има уникатен архитектонски дизајн кој се...

Мојот дом | Нема коментари

Како да ги привлечете парите кон вас?

Како да ги привлечете парите кон вас?

Со нетрпение го чекате денот на платата, сте наумиле да купите толку многу работи, само што тоа така не се случува. Трошоците се големи и средства за...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Ова преслатко бебе ќе ви го разубави денот:-)

Ова преслатко бебе ќе ви го разубави денот:-)

...

Интересно | Нема коментари

Маска за сува коса со маслиново масло

Маска за сува коса со маслиново масло

Дајте и на вашата коса мекост и сјај со помош на маслиновото масло. “Течното злато”, како што го нарекуваат маслиновото масло, има безброј чудесни...

Убавина | Нема коментари

Натерајте го да се заљуби во вас!

Натерајте го да се заљуби во вас!

Наречете ги подмолни или манипулативни, но овие две техники може да ви помогнат  да натрате некого да свати колку многу всушност држи до вас! Па, уште...

Секс и Односи | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk