ШоуБиз

Карли Клос е модел №1 според Vogue

Карли Клос е топмоделот на Вог за 2012-та. 20 годишната манекенка од Чикаго која веќе е меѓу ангелите на Викторија Сикрет има фотосесии во 20 изданија на списанието по целиот свет.

 

Напиши коментар