← НАЗАД НА БОЗА
Се соблече ќерката на Брус Вилис!

Се соблече ќерката на Брус Вилис!

Во прекрасен градник и црни гаќички, високи потпетици и со зарѓана сабја во рацете, 25 годишната Рамер Вилис смело позираше за познатиот фотограф Тејлор...

ШоуБиз | Нема коментари

Ова се знаци кои жената ви ги дава за да и пријдете!

Ова се знаци кои жената ви ги дава за да и пријдете!

Овие се најчестите гестови со кои се користат жените низ целиот свет за да покажат дека ги привлекува некој маж. Зафрлување на главата и косата наназад...

Машка работа | Нема коментари

Октриено е зошто мажите живеат подолго од жените!

Октриено е зошто мажите живеат подолго од жените!

Пола од ситуациите се бизарни и дури не ни можеме да разбереме како некој си го ризикува животот. Нема да  ви се верува во какви се ситуации се...

Машка работа | Нема коментари

Ремек дело на часовничарите!

Ремек дело на часовничарите!

Кога говориме за саати, страста према луксузот нема граници. Француската пеперуга, бреднот на часовници - „Daniel Roth Papillion Voyageur Bulgari“, направен е еден...

man fashion | Нема коментари

Би сакале ли ваква честитка за роденден? (видео)

Би сакале ли ваква честитка за роденден? (видео)

Кога спиеме мислиме дека таму каде што ќе легнеме и ќе се разбудиме. :) Епа некогаш и не е така, посебно ако имаш луди пријатели кои сакаат...

man fashion | Нема коментари

Лејди Гага го објави новиот спот за G.U.Y

Лејди Гага го објави новиот спот за G.U.Y

Карактеристичната и ексцентрична Лејди Гага, го објави спотот за песната G.U.Y. Иако пишува дека видеото трае 11 минути и 47 секунди, станува збор за...

Музика и филм | Нема коментари

Погледнете го трејлерот за „Dawn of the Planet of the Apes“

Погледнете го трејлерот за „Dawn of the Planet of the Apes“

По успешно анимираниот прв дел за планетата на мајмуните, искочи и трејлер за долго очекуваниот и најавуван „Dawn of the Planet of the Apes“. Премиерата е закажана...

Музика и филм | Нема коментари

Валдез со позитивни резултати после операцијата!

Валдез со позитивни резултати после операцијата!

Валдез (32) на мечот со Селта при една рутинска интервенција ги скина лигаментите на коленото, која во прашање ја доведува неговата понатамошна кариера....

Спорт | Нема коментари

Женева – град на гламур и луксуз!

Познатиот Швајцарски град има космополитски дух, исто како Лондон или Париз, а ги задржал шармот и топлината на аплската убавина. На улиците крстарта...

Патувај | Нема коментари

Фудбалер од  Днјепар му го спаси животот на капетанот на Динамо! (видео)

Фудбалер од Днјепар му го спаси животот на капетанот на Динамо! (видео)

Кога се на терен, ривалството меѓу фодбалерите е огромно. Но ако станува збор за нечив живот, не оспорно е дека човечкото во нас секогаш се активира во...

Спорт | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk