← НАЗАД НА БОЗА
Исповед на една проститутка која спиела со повеќе од 10.000 мажи: Мојот живот беше полн со секс, кокаин и шампањ (Видео)

Исповед на една проститутка која спиела со повеќе од 10.000 мажи: Мојот живот беше полн со секс, кокаин и шампањ (Видео)

Гвинет Монтенегро (36) работела како ескорт дама, а бројот на мажи со кои спиела е навистина импозантен. Имено, таа тврди дека имала секс со 10.091 припадник...

Секс и Односи | Нема коментари

Волшебната “ Sassy“ вода која го топи салото од стомакот и симнува 3 килограми за 4 дена!

Волшебната “ Sassy“ вода која го топи салото од стомакот и симнува 3 килограми за 4 дена!

“Sassy“ водата е клучна состојка на “диетите за рамен стомак“ која ја има осмислено нутриционистот Синтија Сас. Таа дури тврди дека конзумирајќи од...

Убавина | Нема коментари

Интересен Јужно Американски спа ресорт

Интересен Јужно Американски спа ресорт

Покрај своите плажи, џунгли и антички урнатини, Јужна Америка има многу помалку тропски атракции, кои се интересни за посетителите кои на ум инмаат...

Патувај | Нема коментари

Цик-цак или “Chevron” принт

Цик-цак или “Chevron” принт

Овој модерен летен принт можете со леснотија да го комбинирате и да уживате во неговата весела игра. Еден од популарните начини да го носите Chevron...

Мода | Нема коментари

Мали гестови кои ќе ви ја спасат љубовта

Мали гестови кои ќе ви ја спасат љубовта

Ако сте од луѓето кои мислат дека малите гестови се излишни, отсега ви велиме дека имате сериозен проблем. И кај мажите и кај жените постојат мали, но...

Секс и Односи | Нема коментари

Едноставна вечер: Пиперки полнети со сирење

Едноставна вечер: Пиперки полнети со сирење

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 8 зелени пиперки * 500гр сирење * 2 јајца * сол по вкус НАЧИН НА ПОДГОТОВКА: Исчистете ги пиперките. Сирењето измешајте го со...

Мојата кујна | Нема коментари

Неверојатен лек! Млади зелени ореви со мед

Неверојатен лек! Млади зелени ореви со мед

Младите зелени ореви имаат многу витамин Ц и треба да ги користат оние со слаб имунитет или слабокрвните. Младите зелени ореви измешани со мед,...

Здраво тело | Нема коментари

За оние кои сакаат да ослабат многу килограми за кратко време!

За оние кои сакаат да ослабат многу килограми за кратко време!

Ѓумбирот го подобрува варењето и го забрзува согорувањето на мастите., го засилува метаболизмот до 20% и помага при исфрлање на токсините од...

Убавина | Еден коментар

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk