← НАЗАД НА БОЗА
И испратил список со нејзините изговори за избегнување на сексот

И испратил список со нејзините изговори за избегнување на сексот

27-годишниот сопруг се обидувал седум недели. Одбиен е 27 пати со разни изговори, а не е одбиен само 3 пати... Веројатно од очај или недостаток на...

Секс и Односи | Нема коментари

Најдобрите нудистички плажи во светот

Најдобрите нудистички плажи во светот

Искусните нудисти велат дека се потребни само 15 минути за да се прилагодите на волшебствата на нудистичките плажи. Ви претставуваме некои од...

Патувај | Нема коментари

Куќа “Rukoli” – Виртуелна турнеја на ентериерот (Видео)

Куќа “Rukoli” – Виртуелна турнеја на ентериерот (Видео)

Ви ја претставуваме куќата со поткровје “Rukoli”, со површина од 108 метри квадратни, идеално решение за оние кои сакаат функционална и компактна...

Мојот дом | Нема коментари

Брза торта со банани

Брза торта со банани

Вкусна, освежувачка и многу едноставна за подготовка. ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 250гр шеќер во прав * 250гр маргарин * 250гр мелени бисквити *4 кисели...

Мојата кујна | Нема коментари

ИСПИТАНО: Многу ефикасен лек за подуен стомак и нормализирање на шеќерот во крвта

ИСПИТАНО: Многу ефикасен лек за подуен стомак и нормализирање на шеќерот во крвта

Смесата од кисело млеко и брашно од хелда ги прочистува цревата и крвните садови, претпазува од заболување на панкреасот, го намалува нивото на шеќер во...

Здраво тело | Нема коментари

Неколку предлози за прекрасен летен педикир

Неколку предлози за прекрасен летен педикир

Појавата на летните денови означува и грижа за вашите нозе. Убавите и нежни нозе се цел на секоја жена. Поради тоа решивме да ви дадеме неколку предлози...

Убавина | Нема коментари

Нежни венчаници за елегантните дами

Нежни венчаници за елегантните дами

Елегантни и сензулани венчаници за идните невести или едноставно за сите жени што сакаат да се насладуваат на раскошните невестински фустани....

Мојата венчавка | Нема коментари

Еве зошто е тој лош во сексот…

Еве зошто е тој лош во сексот…

Познато е дека мажите уживаат во порно содржините, но, ако претераат со гледање на такви филмови, тоа може да доведе до големи проблеми во сексот. Имено,...

Секс и Односи | Нема коментари

Десерт на кој е невозможно да му одолеете: Пржен сладолед

Десерт на кој е невозможно да му одолеете: Пржен сладолед

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 500гр сладолед по желба * 50гр остро брашно * 1 јајце * 50гр презла * 200мл слатка павлака * овошје за сервирање на сладоледот (по...

Мојата кујна | Нема коментари

Среќа: Новороденче во мајчина прегратка – видеото кое го освои интернет!

Среќа: Новороденче во мајчина прегратка – видеото кое го освои интернет!

Кога ќе го погледнете ова видео, кое носи наслов “Среќа”, нема да може да останете рамнодушни, ќе ги растопи и најтврдите срца. Реакцијата на...

Моето семејство | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk