← НАЗАД НА БОЗА
Ивона, Игор и Зои ја напуштија вилата “На иста адреса”

Ивона, Игор и Зои ја напуштија вилата “На иста адреса”

Ивона, Игор и Зои ја напуштија вилата "На иста адреса", погледнете ги последните...

На иста адреса | Нема коментари

Модни новогодишни одлуки!

Модни новогодишни одлуки!

- Исчистете го ормарот, немој во него да натрупувате облека која не ја носите. - Не купувајте само модерна облека, туку секоја сезона вложувајте во...

Мода | Нема коментари

Три дисквалификации на седмата гала НИА

Три дисквалификации на седмата гала НИА

Седмата гала вечер помина во знакот на странските хитови. Натпреварувачите имаа можност да ги отпеат своите омилени странски хитови и да се покажат во...

На иста адреса | Нема коментари

ИЗНЕНАДУВАЊЕ 5-ТИ ЧЛЕН ВО ЖИРИ!!!

ИЗНЕНАДУВАЊЕ 5-ТИ ЧЛЕН ВО ЖИРИ!!!

Вечерва во 23:30 на Алфа ТВ почнува 7 та гала "На иста адреса". Овој пат како дел од жири ќе ги видиме Лила Стојановска, Маја Вукичевеќ и Влатко Илиевски кои...

На иста адреса | Нема коментари

Домашна забава НИА

Домашна забава НИА

Опуштена, весела, распеана и разиграна атмосфера предводена од Марко и Алрксандра. Погледнете како се забавуваат натпреварувачите во...

На иста адреса | Нема коментари

СПЕКТАКУЛАРНА УРБАНА 7 ГАЛА НИА!!!

СПЕКТАКУЛАРНА УРБАНА 7 ГАЛА НИА!!!

Вечерва во 23:30 на Алфа ТВ почнува 7 та гала "На иста адреса". Овој пат како дел од жири ќе ги видиме Лила Стојановска и Маја Вукичевеќ кои ќе им се придружат...

На иста адреса | Нема коментари

Плажата Вестахорн во Исланд, една од најневеројатните во светот

Плажата Вестахорн во Исланд, една од најневеројатните во светот

Вестахорн, Стокснес, Исланд – една од првите населби пронајдени во оваа област. Планината која се спушта кон Атланскиот Океан, вајана од страна на...

Патувај | Нема коментари

Впечатливи зимски капути

Впечатливи зимски капути

Истакнете го вашиот стил и бидете храбри во изборот на зимски...

Мода | Нема коментари

Редовниот секс ги зголемува шансите за здраво бебе

Редовниот секс ги зголемува шансите за здраво бебе

Колку повеќе практикувате секс, толку повеќе ги зголемувате шансите да родите здраво бебе, покажуваат најновите студии во областа. Благодарение на...

Моето семејство | Нема коментари

Лазањи со тиквички

Лазањи со тиквички

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: 500gr говедско мелено месо 3 чешниња лук половина главица кромид 1 лажица маслиново масло сол и бибер 700gr доматен сос 2...

Мојата кујна | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk