← НАЗАД НА БОЗА
Кои жени се лоши во кревет?

Кои жени се лоши во кревет?

Еве неколку причини како лошите умови можат да остават лош впечаток во кревет Вие сте сосема несигурни Освен ако навистина сакате да ги види вашите...

Секс и Односи | Нема коментари

Кафе и лимон против главоболка, мачнина, болки во желудникот и дијареја

Кафе и лимон против главоболка, мачнина, болки во желудникот и дијареја

Здравствените проблеми како што се главоболката, мачнината, болките во желудникот и дијарејата не можат да се сместат во категоријата болести, но без...

Здраво тело | Нема коментари

Посетете го Палаван, најубавиот остров на светот!

Посетете го Палаван, најубавиот остров на светот!

Палаван е скриено парче од рајот, поради што се наоѓа на врвот од листите на најубави острови во светот. Неодамна „Travel + Leisure“ го прогласи овој остров за...

Патувај | Нема коментари

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез го прослави 47 от роденден

Џенифер Лопез во Лас Вегас го прослави 47 роденден. Музичката ѕвезда славеше заедно со момчето Каспер Смарт, а меѓу славните гости беа и Ким Кардашијан,...

ШоуБиз | Нема коментари

Кој кармин ќе го изберете вие?

Кој кармин ќе го изберете вие?

Црвена Изборот е храбра дама, енергичена, сензуална, уверена дека ќе воодушеви Виолетова или бордо Овие силни бои се за дами кои се амбициозни, се...

Мода | Нема коментари

Kако да се изгубите 3 килограми при извршување на домашните обврски

Kако да се изгубите 3 килограми при извршување на домашните обврски

Добри вести за домаќинки! Помалку килограми, подобра издржливост и расположение со користење на т.н. "дома дете"! Видете за што станува збор. Тоа не е...

Спорт | Нема коментари

Ова мора да го пробате!

Ова мора да го пробате!

Зпечен леб со лук ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 100гр путер, омекнат на собна температура * 3 главици лук * 2 лажици маслиново масло * векна леб 400гр * 2 лажици...

Мојата кујна | Нема коментари

Трите најтврдоглави знаци во хороскопот

Трите најтврдоглави знаци во хороскопот

Тврдоглавоста е особина која сите мислат дека ја поседуваат, но сепак кај некои знаци таа е застапена во многу поголем степен за разлика од...

Интересно | Нема коментари

Најлековита билка – Брусницата

Најлековита билка – Брусницата

Ретко која билка има плодови како брусницата, која е природен антибиотик. Плодовите се богати со различни минерали, витамин А, витамин Ц, како и билни...

Здраво тело | Нема коментари

Прекрасна идеја како да го уредите вашиот дом (Видео)

Прекрасна идеја како да го уредите вашиот дом (Видео)

Оваа куќа со поткровје поседува гаража, пет соби (вклучувајќи ја и дневната), кујна, две бањи, просторија за перење и котлара. Површината на куќата е 180...

Мојот дом | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk