← НАЗАД НА БОЗА
Нова техника на бојадисување на косата: Lived – In прамени

Нова техника на бојадисување на косата: Lived – In прамени

Во екот на летото, секоја девојка сака да направи драстична промена на косата, без разлика дали станува збор за нова фризура или пак нова боја на...

Убавина | Нема коментари

Од утре конзумирајте по една лажица маслиново масло: Четирите ефекти ќе ве воодушеват уште првиот ден

Од утре конзумирајте по една лажица маслиново масло: Четирите ефекти ќе ве воодушеват уште првиот ден

Единствениот услов е маслиновото масло да биде девствено. Маслиновото масло одамна се користи во многу цели- од здравје , преку нега до исхрана. Она...

Здраво тело | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk