← НАЗАД НА БОЗА
Со овој напиток кажете им збогум на маснотиите околу стомакот

Со овој напиток кажете им збогум на маснотиите околу стомакот

Одговорот се крие во напиток кој може да го напрвите дома и кој треба да се пие како замена за појадок. Главната причина за настанување на масното ткиво...

Фитнес и Диети | Нема коментари

Ослободете се и од најситните брчки на лицето: Оваа состојка сите ја имаме и има магичен ефект!

Ослободете се и од најситните брчки на лицето: Оваа состојка сите ја имаме и има магичен ефект!

Брчките се неизбежна појава, ни се допаѓало нас тоа или не. И не е само возраста причина за нивно појавување туку и начинот на живот, типот на кожа како...

Убавина | Нема коментари

Домашен лек против кашлица

Домашен лек против кашлица

Ако сте болни и имате проблеми со кашлање, обидете се да го подготвите овој природен лек. Потребно ви е: лажичка лен во прав лажичка жалфија 1 лимон...

Здраво тело | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk