← НАЗАД НА БОЗА
Што ги одбива машките во креветот

Што ги одбива машките во креветот

Постојат работи кои машките не би ги простиле во креветот и тотално би ги одбиле.Ова е листа на пет тотално непожелни работи, кои ќе ви помогнат да не ги...

Секс и Односи | Нема коментари

Лубеница на скара

Лубеница на скара

Искористете ја летната сезона за мал експеримент и уживајте во одличниот вкус на лубеницата на скара. Потребно ви е: -половина лубеница...

Мојата кујна | Нема коментари

Фатални астро комбинации

Фатални астро комбинации

Овие четири фатални астро комбинации сигурно во некој дел од животот ќе завршат заедно од преголемата  привлечност меѓу нив. Лав и...

Интересно | Нема коментари

Стил на денот

Стил на денот

Стил на...

Стил на денот | Нема коментари

Ева Лонгорија во Ибица,Шпанија

Ева Лонгорија во Ибица,Шпанија

Ева Лонгорија моментално се наоѓа на краток одмор на прекрасниот шпански остров Ибица. Таа е сместена во Хард Рок хотелот со својот сопруг Хосе Бастон...

Новости | Нема коментари

Чудесен Напиток

Чудесен Напиток

Доколку сакате брзо да намалите по некој килограм, тогаш  овој напиток е совршен за вас. Состојки: 60 грама магдонос 1 лимон 2-3 децилитра...

Фитнес и Диети | Нема коментари

Жолти детали во домот

Жолти детали во домот

Жолтата боја е боја на сонцето.Се користи за предизвикување на пријатни и весели чувства и е многу ефикасна за привлекување внимание.Означува престиж,...

Мојот дом | Нема коментари

Нова маскара за една минута

Нова маскара за една минута

Се подготвувате и забележувате дека вашата маскара е сува? За само неколку секунди можете да ја освежите старата маскара или да го продолжите векот на...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Стил на денот

Стил на денот

...

Стил на денот | Нема коментари

Домашен третман против целулит

Домашен третман против целулит

  Летото е тука, сезоната на одмори е веќе почната. Убава кожа без целулит е нешто што секоја жена го посакува. Кожата со налик кора од...

Убавина | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk