Архива

август 2017

Пребарување

Ким Кардашјан е позната по желбата да биде позната, па деновиве во јавноста се појави нејзината најнова фотосесија каде што го копира стилот на Џеки Кенеди. Благодарение на вештите раце на стилистите, Ким навистина потсетува на поранешната прва дама на Америка. Во фотосесијата беше вклучена и ќерка ѝ Норт Вест,…