← НАЗАД НА БОЗА
Апсолутно врели секс совети од Јапонските Гејши

Апсолутно врели секс совети од Јапонските Гејши

Сигурно сте слушнале за Јапонските Гејши??? Успешната гејша треба да поседува убавина, уметнички талент, мора да знае да пее, игра, свири, слика, треба...

Секс и Односи | Нема коментари

Поголем обем на усните. Со неколку видео чекори (Видео)

Поголем обем на усните. Со неколку видео чекори (Видео)

Па, не секоја жена може да мами со волуменски, сочни и привлечни усни. Но затоа пак секој може да ја искористи магијата на шминката, за да ги направи...

Убавина | Нема коментари

Кој камен најмногу ви одговара според хороскопскиот знак?

Кој камен најмногу ви одговара според хороскопскиот знак?

Накитот е она нешто кое може да допринесе многу за нашиот комплетен аутфит. Секоја жена сака различен накит, различни камења, но дали знаевте дека секој...

Интересно | Нема коментари

Минијатурен дом со фантастични идеи

Минијатурен дом со фантастични идеи

Стил, комфот и функционалност спакувани во 34 метри квадратни… Кога живеете во дом со минајтурни димензии, секоја идеја која заштедува дополнителен...

Мојот дом | Нема коментари

Бебињата реагираат на емоции веќе во третиот месец

Бебињата реагираат на емоции веќе во третиот месец

Бебињата почнуваат да реагираат на емоции од човечкиот глас на само три месеци. Истражувачите скенирале 21 бебе додека спиеле, а резултатите покажале...

Моето семејство | Нема коментари

Бразилска диета

Бразилска диета

Бразилската диета е една од најпопуларните диети за брзо слабеење. Со бразилската диета можете да ослабнете 10 килограми за 2 седмици. Ден 1 -2 / три пати...

Фитнес и Диети | Нема коментари

Практични совети: Како едноставно и брзо да ги исчистите прозорците?

Практични совети: Како едноставно и брзо да ги исчистите прозорците?

Кога треба да ги чистите прозорците сигурно ви е потребно многу време за да започнете со чистење. За полесно и побрзо да ги исчистите прозорците...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Торта со кафе

Торта со кафе

Состојки за кората: 180 г шеќер 8 белки 5 жолчки 220 г мелени бадеми 1 лажица турско кафе Состојки за филот: 3 жолчки 250 г шеќер во прав 300 г мелени...

Мојата кујна | Нема коментари

Скорт: летно парче што ќе се носи и наесен

Скорт: летно парче што ќе се носи и наесен

Скорт, комбинацијата од мини-сукња и шорцеви, ова лето ги излуде трендсетерките низ светот. Најпопуларни беа скортовите во бела и во црна боја, а ако сè...

Мода | Нема коментари

Еве како да го обновите имунитетот за само 15 секунди!

Еве како да го обновите имунитетот за само 15 секунди!

Прочуениот московски специјалист за кинезитерапија, препорачува еден сосема едноставен метод, со кој што тој тврди дека може да го обновите имунитетот...

Здраво тело | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk