← НАЗАД НА БОЗА
Пијалок со јогурт кој го топи целулитот!

Пијалок со јогурт кој го топи целулитот!

Време е за борба против целулитот и масните наслаги кои ги насобравме во текот на зимата Освежувачкиот и вкусен пијалок кој е идеален за меѓуоброк,...

Фитнес и Диети | Нема коментари

Вие сте клучот на позитивните промени околу Вас…

Вие сте клучот на позитивните промени околу Вас…

Ако се препуштиме на грижите,залудни би биле  правилата и целите кои си ги поставуваме, дека „ од денес, ќе почнеме да живееме нов живот, со полни бели...

Интересно | Нема коментари

Мијте го лицето со овесни снегулки и вашата кожа ќе ви биде благодарна

Мијте го лицето со овесни снегулки и вашата кожа ќе ви биде благодарна

Овесните снегулки не се само корисни за конзумирање (одлични се за прочистување на цревата од токсини), а исто така се многу корисни за козметички цели....

Убавина | Нема коментари

Чистење на килимите: 3 природни сретства против дамки и непријатен мирис

Чистење на килимите: 3 природни сретства против дамки и непријатен мирис

Темелното чистење на килимите обично го темпираме за на лето. Одстранување на нечистотијата и дамките без одлагање можете да ги направите сами во 3...

Брзо и Корисно | Нема коментари

Стил на денот

Стил на денот

Стил на...

Стил на денот | Нема коментари

Украдени порно фотки на Парис Хилтон

Украдени порно фотки на Парис Хилтон

Светски познатата џетсетерка, Парис Хилтон била жртва на хакерски напад, поради кој останала без над 100.000 долари, но украдени биле и голем број нејзини...

Новости | Нема коментари

За секој хороскопски знак: Каква е личноста која може да ве направи среќни?

За секој хороскопски знак: Каква е личноста која може да ве направи среќни?

Дознајте со кој знак ќе имате најдобра соработка, кој најмногу ќе ве сака и со кого ќе бидете главна ѕвезда на забавите. Овен Родените во овој знак се...

Интересно | Нема коментари

Нескафе торта

Нескафе торта

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 500 гр бисквити * 500 мл слатка павлака * 3 јајца * 11 лаж. шеќер * 3 лаж. нескафе * малку млеко за бисквитите НАЧИН НА...

Мојата кујна | Нема коментари

Летен рај: Одморалиште со базен во облик на школка

Летен рај: Одморалиште со базен во облик на школка

Спектакуларниот ресорт „JW Marriott Phu Quoc Emerald Bay Resort & Spa“ е отворен кон почетокот на 2017-та година, лоциран е на виетнамскиот остров Phu Quoc, а веќе привлекува...

Патувај | Нема коментари

Паметните деца се родени по природен пат

Паметните деца се родени по природен пат

Пред многу идни мајки стои прашањето како да се породат – природно или со царски рез. И двете опции имаат свои предности и недостатоци, но природното...

Моето семејство | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk