← НАЗАД НА БОЗА
Патот до синхронизираниот оргазам во 5 чекори

Патот до синхронизираниот оргазам во 5 чекори

Клучот на синхронизираниот оргазам е да ја имате контролата, па обидете се со каубојската. Гледате филмска сцена во која телата на актерите се...

Секс и Односи | Нема коментари

Јаболкова вода со цимет за природно забрзување на метаболизмот. Содржи 0 калории!

Јаболкова вода со цимет за природно забрзување на метаболизмот. Содржи 0 калории!

Јaболкова вода со цимет за природно забрзување на метаболизмот. Содржи 0 калории! Рецепт за детокс пијалок: Исечете на кришки едно јаболко, додадете...

Фитнес и Диети | Нема коментари

5 идеи како да го претворите здолништето во фустан или топ

5 идеи како да го претворите здолништето во фустан или топ

Здолништето е одлична инвестиција! Тоа може да се комбинира со елегантни или спортски маички и целосно да ја промени вашата визија. Може да го носите со...

Мода | Нема коментари

Ослободете се од болките во грбот, зглобовите и нозете за 7 дена!

Ослободете се од болките во грбот, зглобовите и нозете за 7 дена!

Рецептот кој денеска ќе го споделиме со вас, кои имате проблеми со болки во зглобовите, грбот, нозете, и вратот, не го чувајте за себе, споделете го и со...

Здраво тело | Нема коментари

Направете сами: Домашен регенератор за коса од камилица и пиво

Направете сами: Домашен регенератор за коса од камилица и пиво

Ако во продуктите за коса кои секојдневно ги користите спаѓа вашиот скап регенератор кој не делува баш најдобро, одлучете се за природен регенератор...

Убавина | Нема коментари

Видео: Како од обична маица можете да направете здолниште на 6 начини

Видео: Како од обична маица можете да направете здолниште на 6 начини

Никогаш не ни е доста од триковите со облека, особено во ситуациите кога беспомошно стоиме пред плакарот и кога не ни се облекува ништо од она што го...

Брзо и Корисно | Нема коментари

ПАСИВНОСТ ИЛИ АКТИВНОСТ – Кога сме најотпорни на негативна енергија

ПАСИВНОСТ ИЛИ АКТИВНОСТ – Кога сме најотпорни на негативна енергија

Кога уморен и исцрпен човек ќе се најде меѓу немирните, возбудени или лоши луѓе, тој прима од нив максимум негативна енергија. Но постојат начини да не...

Интересно | Нема коментари

Санторини и убавиот Ла Малтес

Санторини и убавиот Ла Малтес

Со локација која е 250 метри над чистото и плаво море, Ла Малтес Хотелот претставува една од најспектакуларните локации на Егејското приморје. Овој мал,...

Патувај | Нема коментари

Обланди со нутела

Обланди со нутела

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ: * 1 пакување обланди * 250 гр путер * 300 гр шеќер * 1 кесичка ванилин шеќер * 300 гр мелени бисквити * 150 гр мелени печени лешници * 100...

Мојата кујна | Нема коментари

Величествен стан во кој секој би уживал

Величествен стан во кој секој би уживал

Секој стан или секоја куќа треба да одговара на потребите на своите корисници, а пример за ова тврдење е и овој стан на фотографиите. За каква личност...

Мојот дом | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk