← НАЗАД НА БОЗА
Толкувања стари 200 години – Народен календар за сите 12 хороскопски знаци

Толкувања стари 200 години – Народен календар за сите 12 хороскопски знаци

Она што веќе 200 години останало запаметено се толкувањата за сите 12 хороскопски знаци. Астролошките толкувања се објаснети на едноставен, народски...

Интересно | Нема коментари

Се чувствував како јагне што го носат на колење: Принцезата Дајана само еден ден пред венчавката сакала да ја откаже

Се чувствував како јагне што го носат на колење: Принцезата Дајана само еден ден пред венчавката сакала да ја откаже

Десетина дена по кралската венчавка на британскиот принц Хари со Американката Меган Маркл, јавноста уште ги сумира впечатоците. Општиот заклучок е дека...

Новости | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk