← НАЗАД НА БОЗА
Дали се осмелувате да бидете толку дрски…

Дали се осмелувате да бидете толку дрски…

...

Стил на денот | Нема коментари

Подобра вежба за стомакот од абдоменалните вежби: Формирајте го вашиот струк за две недели

Подобра вежба за стомакот од абдоменалните вежби: Формирајте го вашиот струк за две недели

Многу е полесна отколку класичните абдоменални вежби, а покрај рамен стомак ќе добиете и посилен 'рбет ... Рамниот стомак и силните абдоменални мускули...

Фитнес и Диети | Нема коментари

3 бренда на накит што Французинките ги обожаваат

3 бренда на накит што Французинките ги обожаваат

Многумина мислат дека Французите се родени со вродено чувство за стил, а облеката и модните додатоци што ги избираат честопати се предмет на желба низ...

Мода | Нема коментари

ОВИЕ ДВЕ ЕРОГЕНИ ЗОНИ ги излудуваат мажите

ОВИЕ ДВЕ ЕРОГЕНИ ЗОНИ ги излудуваат мажите

Иако пенисот е најинтензивна ерогена зона на секој маж, не е лошо понекогаш да се поиграте и со остатокот од телото. Затоа, на следната жешка средба, не...

Секс и Односи | Нема коментари

ТАЈНAТА НА УБАВИТЕ ИНДИЈКИ: домашна маска и пилинг за нежна кожа и совршено чист тен

ТАЈНAТА НА УБАВИТЕ ИНДИЈКИ: домашна маска и пилинг за нежна кожа и совршено чист тен

Овој препарат ќе ви овозможи беспрекорен тен. Овој пилинг длабински ја чисти кожата, ги отстранува мртвите клетки и другите нечистотии од површината...

Убавина | Нема коментари

Пудинг од мандарини

Пудинг од мандарини

Лесен и вкусен, послужен со шлаг! Мандарините се омилено „зимско“ овошје, убава ужина и ја содржат доста потребната доза на витамин Ц. Но, од нив...

Мојата кујна | Нема коментари

Најдобар хотел во светот

Најдобар хотел во светот

Туристите одлучија: ова е рај на земјата ... Погледнете. Резортот во дождовните шуми на Костарика е прогласен за најдобар хотел за 2019. година, според...

Патувај | Нема коментари

СОПРУГОТ МИ ЈА ДАВА НЕГОВАТА ПЛАТА, ЈАС НЕМУ ЏЕПАРЛАК!

СОПРУГОТ МИ ЈА ДАВА НЕГОВАТА ПЛАТА, ЈАС НЕМУ ЏЕПАРЛАК!

Оваа жена одлучи да не работи НИШТО! Еве како изгледа нејзиниот ДЕН! Невработена и среќна! Британката Гилиса Џејн, работела како куќна помошничка, а...

Интересно | Нема коментари

Сепак нема да се пензионира!

Сепак нема да се пензионира!

Анџелина Џоли најави нов проект - „Сите оние кои ја сакаат мојата смрт“! Оскаровката Анџелина Џоли снима нов филм, иако претходно најавувала дека нема...

Новости | Нема коментари

Лечење со интегрален ориз: ослободете се од токсините и болката во зглобовите и грбот на природен начин

Лечење со интегрален ориз: ослободете се од токсините и болката во зглобовите и грбот на природен начин

Детоксикацијата со ориз ќе ви помогне ако сакате да го изгубите вишокот на килограми, а тоа исто така влијае врз здравјето на вашата кожа. Токсините се...

Здраво тело | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk