Архива

март 2019

Пребарување

Дури и ако не сте од оние кои ги сакаат фустаните, веројатно имате барем еден омилен модел во плакарот. Сега, кога доаѓаат топлите денови, се надеваме ќе направите пауза од панталоните и ќе се вратите на вечно популарните фустани кои доаѓаат од сезона во сезона во класични, но повторно во…

Американските медиуми објавија дека пејачката е бремена. Пејачката Кејти Пери неодамна откри дека ќе се омажи со ѕвездата на „Господарот на прстените“ и „Пиратите…