← НАЗАД НА БОЗА
Таквите жени се неодоливи за мажите

Таквите жени се неодоливи за мажите

Тој не сака духовита жена ... туку онаа која ќе се смее на неговите шеги. Обично, духовитоста е на врвот на она што го очекуваме од партнерот, но мажите и...

Секс и Односи | Нема коментари

Модни трендови кои не ги сакаат мажите

Модни трендови кои не ги сакаат мажите

Жените ги прифаќаат новите модни трендови штом ќе се појават, но мажите не размислуваат за трендовите. Некои работи, без оглед на тоа колку се модерни,...

Мода | Нема коментари

Таа стави лепило на ноктите. Кога ќе видите зошто, ќе го сторите истото!

Таа стави лепило на ноктите. Кога ќе видите зошто, ќе го сторите истото!

Секоја жена сака нејзините нокти да изгледаат совршено. Сепак, ова понекогаш бара многу време и пари. Често се премислите откако ќе ги налакирате...

Брзо и Корисно | Нема коментари

„Облеката е нешто што се носи, но модата е начин за комуникација“ – Dries van Noten

„Облеката е нешто што се носи, но модата е начин за комуникација“ – Dries van Noten

...

Стил на денот | Нема коментари

Wellness на Ice Lake Salonkijärvi, Финска

Wellness на Ice Lake Salonkijärvi, Финска

Ако сте помислиле дека игло со користење на замрзнато езеро за под е cool, претставете си како уживате во ледената внатрешност. Оваа структура од мраз од...

Патувај | Нема коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk